Черкаська обласна організація "Фронту змін" днями приєдналась до об’єднаної опозиції.
По суті, це остання політична сила області, яка декларувала свою опозиційність, але формально ще не входила до об`єднаної опозиції, тож процес гуртування патріотів на Черкащині фактично завершився. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.
"Також у нас пройшла зустріч з депутатом обласної ради Любов`ю Майбородою, яка теж висловила бажання увійти в об’єднану опозицію як позафракційний депутат. Тобто, ті політичні сили і ті громадські діячі, які сьогодні стоять в опозиції до нинішньої влади на Черкащині об’єдналися, щоб діяти спільно на перспективу, – зауважив Леонід Даценко. – Не вступила до нас ще партія "Громадянська позиція". Але вони це питання вирішують на столичному рівні. Хоча фактично представники цієї політичної сили беруть участь в наших акціях".
Як повідомила голова Черкаської обласної організації "Фронту Змін" Наталія Старікова, до такого кроку партію спонукав арешт екс-прем’єра Юлії Тимошенко.
"Арешт Тимошенко означає, що демократія в Україні закінчилася. І як правильно сказав наш лідер Арсеній Яценюк, діюча влада продемонструвала, що в країні править хунта. Влада стала режимом, який виступив проти власного народу. Однак, ми не хочемо білоруського варіанту правління. Ми проти диктатури… Тому наші партійці також стоять під Печерським судом в Києві. Мова йде не лише про захист Тимошенко, а й про захист демократії в цілому в Україні!" – заявила Наталія Старікова.
А за словами голови обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолія Бондаренка, приєднання "Фронту змін" дозволить створити в місцевих радах разом з іншими опозиційними фракціями потужні депутатські об`єднання, які зможуть протистояти владі у принципових питаннях.
"Нас об`єднав режим, і тих, хто протистоїть режиму, завжди значно більше, ніж тих, хто його підтримує. Сьогодні в опозиційних силах області немає протиріч, тож ми готові виступити проти хунти Януковича єдиним фронтом," – підкреслив Бондаренко.
Разом з тим, Наталія Старікова зізналася, що у Черкаській міськраді фракція "Фронту Змін" не схожа на опозицію і не зовсім відповідає вимогам, що сьогодні ставить партія перед своїми партійцями. Це питання вирішуватиметься на раді партії. Імовірно, відступників буде виключено з партійних лав.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "В черкаську об`єднану опозицію влився "Фронт змін""