![Ніна Плясунова - СЕРЕД МОЛОДІЖНИХ ЛІДЕРІВ ЧЕРКАЩИНИ](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/436.jpg)
Неабиякої популярності набув в області конкурс «Молодіжний лідер Черкащини», що покликаний виявляти, підтримувати та заохочувати обдарованих молодих людей – лідерів, які мають певні досягнення в розвитку політичного, культурного, соціального, студентського життя молоді, сприяють самореалізації особистості, позитивним зрушенням у молодіжному середовищі області. «Ти молодий, а отже, будь активним!» - таким є девіз конкурсу, що об’єднує навколо себе молодих громадян, кожен з яких – неповторна особистість зі своїми поглядами на життя, новаторськими ідеями та ініціативами, активною життєвою та громадською позицією, впевненістю в собі, відданістю обраній справі.
Серед переможців обласного конкурсу «Молодіжний лідер Черкащини - 2010» - Ніна Григорівна Плясунова, вчителька історії та географії Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Як же вболівали за неї учні, колеги, батьки, рідні, друзі! І активно віддавали свої голоси за любиму Ніночку під час онлайн-голосування. Проте, підтримали Ніну Григорівну й інші жителі Черкащини, оцінивши її професійні досягнення, педагогічний талант, громадське життя.
«Жодна велика перемога неможлива, якщо їй не передує мала перемога над самим собою» - ці слова Л.Леонова стали життєвим кредо Ніни Плясунової. У конкурсній роботі вона написала: «Я вважаю, що найпершим моїм важливим досягненням є свідомий та правильний вибір професійної діяльності – УЧИТЕЛЯ. А тому мої успіхи та найкращі досягнення – це успіхи та досягнення моїх учнів та випускників Теклинської ЗОШ І-ІІ ступенів, які ведуть суспільно важливий та активно корисний спосіб життя». У 2006 році в школі Ніна Григорівна організувала роботу Клубу за інтересами «Основа», участь в якому дала можливість учням різного віку досліджувати історичне минуле, актуальні проблеми сучасного життя маленької Батьківщини – села Теклине, реалізовувати свій творчий та інтелектуальний потенціал, цікаво, з користю проводити вільний час, вивчати, досліджувати, а головне, любити свій рідний край. Через два роки з’явилися перші результати - створення буклету «Історія села Теклине», участь та перемоги у Всеукраїнській історико–географічній експедиції «Історія міст і сіл України», у Всеукраїнському конкурсі «Хліб очима дітей» у номінації «Дослідницький нарис». Спільно з вчителькою учасники Клубу збирали спогади очевидців Голодомору 1932-33 рр., матеріали яких тепер знаходяться у сільському краєзнавчому музеї села Теклине, а також передані до Смілянського краєзнавчого музею та Черкаського обласного центру еколого-натуралістичної творчості.
Незабутньою для вихованців Клубу є й організована Ніною Григорівною екологічна фотоекспедиція з метою дослідження стану навколишнього середовища околиць села Теклине, виготовлення ними презентацій власного бачення щодо вирішення екопроблем села та держави та впорядкування околиць села та узбіччя проїжджої частини у межах Теклиного.
У 2009 році Ніна Плясунова стала лауреатом ХІV обласної виставки передових педагогічних технологій «Освіта Черкащини - 2009», у 2010 – призером ХV обласної виставки передових педагогічних технологій «Освіта Черкащини - 2010», де здобула перемогу за добірку цифрових ресурсів з курсу Основи християнської етики 5 клас - розділ: Біблія про людину, добро і зло. Згодом стала автором відеофільму «Сім святинь малої Батьківщини - села Теклине», який був презентований в Інтернет-проекті: “Ми - патріоти Черкащини”. Із захопленням брала участь в обласному фотоконкурсі «Молоде обличчя України» та стала його лауреатом.
У 2000 році Ніна Григорівна очолила первинна профспілкову організацію Теклинської ЗОШ І-ІІ ступенів, яка у 2008 році перемогла у районному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію. У 2010 стала делегатом ХVІІІ обласної профспілкової конференції працівників освіти та науки України. Згодом учасниця обласного конкурсу «Молодіжний лідер Черкащини-2010» писала: «Втілюючи свої ідеї у життя, керуюсь «золотим» правилом моралі- стався до людей так, як би ти хотів, щоб вони ставилися до тебе, та пам’ятай, що день - це маленьке життя, яке слід прожити гідно та з користю…». Талант лідера, громадського діяча був гідно оцінений освітянами. У червні 2011 року Ніну Плясунову обрали головою районної організації профспілки працівників освіти.
Цього року за сприяння відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації
Ніну Григорівну Плясунову було рекомендовано для здобуття обласної премії для молоді, що присуджується за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в області. Приємною стала звістка, що з вісімнадцяти кандидатів Ніна Григорівна увійшла до десятки переможців та до Дня молоді в рамках обласного свята була відзначена Грамотою обласної державної адміністрації та премією.
За яку б справу не бралася Ніна Плясунова – завжди з цікавістю, самовіддачею, досягненням певного результату. Й добре знає, що найрідніші люди – чоловік та син – завжди зрозуміють і підтримають. Впевнена, що попереду у неї ще багато здобутків та перемог. Тож, успіхів, тобі, Ніночко і здійснення мрій!
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту
райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Ніна Плясунова - СЕРЕД МОЛОДІЖНИХ ЛІДЕРІВ ЧЕРКАЩИНИ"