2 серпня у смт Драбові під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юрія Тимошенка відбулося виїзне засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У засіданні взяли участь начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи облдержадміністрації Олександр Криворучко, голова Драбівської райдержадміністрації Володимир Бут, його заступник з гуманітарних питань, начальники відділів: з питань надзвичайних ситуацій та відділу культури, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації, керівник районного центру культури і дозвілля, директор школи мистецтв, керівники правоохоронних структур Драбівського та Канівського районів.
На порядок денний було внесено одне питання – загибель двох одинадцятирічних школярів, які 28 липня потонули під час купання в річці Дніпро. Загиблі хлопчик і дівчинка були учасниками танцювального ансамблю "Дивосвіт".
Оскільки цей трагічний випадок трапився на території Канівського району, попереднє слідство проводила місцева міліція. Тож начальник кримінальної міліції Канівського РВВС поінформував учасників виїзного засідання про попередні обставини трагедії. Досудове слідство триває і по факту смерті неповнолітніх порушено кримінальну справу, а художній керівник ансамблю "Дивосвіт", яка організувала екскурсію дітей до Канева, перебуває на підписці про невиїзд.
На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було заслухано заступника голови та начальника відділу культури Драбівської РДА, директора Драбівської школи мистецтв.
За висновками комісії підготовлено проект доручень першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Рябцева, яким, зокрема, передбачено направити комплексну перевірку відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації щодо аналізу діяльності Драбівської РДА. Запропоновано також оголосити догану заступнику голови РДА з гуманітарних питань та розглянути питання щодо подальшого перебування на займаних посадах начальників відділів: з питань надзвичайних ситуацій та відділу культури райдержадміністрації, а також директора школи мистецтв.
Питання щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Черкаської області і надалі залишається врай актуальним.
Нагадаємо, що 22 липня у Черкасах під головуванням першого заступника голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Рябцева відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Одним із питань, внесених на порядок денний, стало запобігання загибелі людей на водних об’єктах Черкаської області. Як зазначалося на засіданні, з початку року на водних об’єктах країни загинуло 849 осіб, серед них 104 дитини.
За інформацією начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи облдержадміністрації Олександр Криворучко, в області втонуло із початку року 53 особи, і смертність за цим сумним показником ненабагато відстає від дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 63 особи.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Розслідування загибелі двох драбівських дітей під час екскурсії на Канівщині триває"