Свого часу споживча кооперація створювалася задля того, аби здійснювати торговельну і заготівельну діяльність, сприяти соціальному і культурному розвитку села, народних промислів і ремесел, брати участь у всеукраїнському кооперативному русі. Проте у часи незалежності з бурхливим розвитком приватного підприємництва та сільськогосподарського виробництва її позиції як заготівельника було майже втрачено. Населенню ж, особливо сільському, донедавна бракувало цього виду послуг. Городяни теж, хоча і опосередковано, потребують їх, адже централізована закупівля лишків домашнього господарства у селян здатна вплинути на ціни на продукти харчування в області. На цьому неодноразово наголошував голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб.
Саме за його дорученням Черкаська облспоживспілка активізувала в цьому напрямку свою діяльність. Правлінням облспоживспілки була розроблена Програма розвитку заготівельної діяльності на 2011-2012 роки, яка направлена на реанімацію заготівельної галузі. Програмою встановлено конкретно по кожному підприємству виконання визначених заходів поквартально та помісячно.
Сьогодні в кожному із 20 районів області активно діє районне споживче товариство.
– В першому півріччі поточного року заготовлено і реалізовано лишків сільгосппродукції і сировини на суму 32,2 млн. грн., - ділиться вагомими результатами роботи голова правління Черкаської облспоживспілки Віктор Боїн. – Закуплено 940 тонн м’ясопродуктів в забійній вазі, 2,6 млн. шт. яєць, 112 тонн картоплі, 254 тонни овочів, 34,4 тонн яблук, 353 тонни молокопродуктів, 134 тонн насіння соняшнику, 1740 тонн хлібопродуктів, 76 тонн олії... І це далеко не повний перелік. На сьогоднішній день ми вступили в сезон заготівель плодоовочевої продукції. Увага правління облспоживспілки зосереджена на максимальному охопленні всіх ресурсів цієї продукції. Вже закуплено 167 т вишень, 26 т жерделей, незважаючи на те, що погодні умови стримували цей процес. Крім того, значна увага приділяється закупівлям вторинної сировини, зокрема макулатури, вторинного поліетилену, склобою. В цьому році розпочато приймання скляної пляшки.
Віктор Боїн переконаний, що сьогодні, як ніколи, необхідно максимально задіяти наявний потенціал ринків для поліпшення обслуговування населення. Щонайперше за рахунок збільшення привозу та peaлізації сільськогосподарської продукції як в роздріб, так і оптом. Слід забезпечити широке представництво на ринках товарів, заготовлених і вироблених підприємствами споживчої кооперації. І робота в цьому напрямку проводиться безупинно.
– В сезон заготівель сільськогосподарської продукції у заготівельників настає відповідальний період, – розповідає заступник голови правління Черкаської облспоживспілки Володимир Могилей. - До його настання, виконуючи прийняту Програму, на модернізацію підприємств заготівельної галузі в І півріччі 2011 року витрачено 237,5 тис.грн. Зокрема, провели ремонти 5 худобозабійних пунктів, придбали та ввели в дію крупорушку і прес шнековий для переробки насіння соняшнику, закупили дві сушильних шафи «Садочок», провели ремонти заготпунктів та складів для зберігання сільгосппродукції.
– У сезон заготівель плодоовочевої продукції ми намагаємося максимально охопити всі населені пункти області. З 33 до 59 збільшилася кількість діючих приймально-заготівельних пунктів, де працює 25 штатних та 59 нештатних заготовачів. Жителі сіл із задоволенням сприймають відновлення роботи таких пунктів, бо ж у них, крім закупівлі лишків вирощеної сільгосппродукції, селянам пропонується продаж товарів першої необхідності, зокрема продовольчих, господарських, будівельних, – говорить Володимир Тимофійович.
В період масових заготівель плодоовочевої продукції для охоплення всіх населених пунктів працюють ще й мобільні заготівельні бригади. Крім того, до закупівлі продукції залучаються і заготівельно-збутова база, і переробні підприємства, і кооперативні ринки, і підприємства ресторанного господарства та торгівлі. Кожен продавець сільського магазину виконує обов’язки заготівельника. В магазинах облаштовано куточки заготівельника, де розміщено зразки продукції, яка закупляється, і закупівельні ціни.
Управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Споживча кооперація відроджується в сільській місцевості та сприяє поліпшенню обслуговування жителів області"