![Перше півріччя 2011 року було найважчим у процесі виходу з кризи](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/416.jpg)
29 липня заступник голови облдержадміністрації Євген Влізло провів селекторну нараду з заступниками голів райдержадміністрацій та міськвиконкомів, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації з питань економіки, фінансів, інвестиційної діяльності. На нараді обговорювалися підсумки соціально-економічного розвитку та виконання місцевих бюджетів за І півріччя 2011 року.
Відкриваючи нараду, Євген Влізло зазначив, що незважаючи на те, що перше півріччя 2011 року видалося складним у процесі виходу з кризи, завдяки злагодженій роботі всіх органів влади в області було досягнуто позитивних зрушень у відновленні економіки. Так, усі регіони забезпечили виконання завдань із наповнення дохідної частини загального фонду бюджету власними та закріпленими доходами. На 18 відсотків скорочено заборгованість із виплати заробітної плати. Вирішення цього питання і надалі залишається першочерговим та перебуває на контролі облдержадміністрації.
До позитиву заступник голови облдержадміністрації зарахував і реалізацію другої фази проекту Програми розвитку ООН/ЄС „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, на реалізацію якої передбачено фінансування у розмірі 550 тис. дол. США. Нині створено обласну координаційну раду проекту та триває відбір районів-учасників. Євген Миронович закликав представників райдержадміністрацій спільно з органами місцевого самоврядування з особливою серйозністю поставитися до виконання умов Програми. Необхідно якнайшвидше підібрати місцеві громади-учасниць проекту, знайти можливість співфінансування, та приступити до розробки і реалізації міні-проектів. Тим більше, що досвід подібної співпраці з іноземними фінансовими донорами на Черкащині вже напрацьований під час першої фази Проекту, завдяки якому на реалізацію 54 соціально-важливих міні-проектів з ремонту ФАПів, шкіл, водозабезпечення тощо вдалося залучити 440 тис.дол. США.
У ході селекторної наради зазначалося, що для широкої презентації області та приваблення як іноземних, так і вітчизняних інвесторів прийнято розпорядження облдержадміністрації у вересні провести в обласному центрі інвестиційний форум „Черкащина інвестиційна-2011”. У зв’язку з цим заступник голови облдержадміністрації наголосив, що керівники районів повинні тісніше співпрацювати з Головним управлінням інвестиційно-інноваційної політики та зовнішніх зносин облдержадміністрації, підготувати до наступної колегії облдержадміністрації інвестиційні пропозиції підприємств міст та районів, спільно шукати шляхи активного залучення інвестиційних коштів, у т.ч. використовуючи й можливості інвестиційного форуму.
Він також наголосив на ряді інших важливих питань, зокрема, на необхідності підвищення ефективності використання земельних та водних ресурсів, легалізації працюючих та виплати заробітних плат, скороченні податкової заборгованості тощо.
У селекторній нараді також взяли участь начальник Головного управління економіки Анатолій Костенко, перший заступник начальника Головного управління фінансів Володимир Кулеша, заступник начальника Головного управління інвестиційно-інноваційної політики Маїна Кулик.
Заслухавши інформацію, Євген Влізло, насамкінець, повідомив, що селекторні наради будуть проводитися щомісячно. На них підбиватимуться підсумки зробленого та даватиметься оцінка діям влади за реальними показниками роботи.
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Перше півріччя 2011 року було найважчим у процесі виходу з кризи"