![На Черкащині правоохоронці затримали двох](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/19702.jpg)
Ще не стихли спогади про діяльність "кривавих господарів" лісних угідь на Кіровоградщині, як знову дали про себе знати "господарі життя», тільки на цей раз "вихід адреналіну" ці "обрані" персони вирішили випустити не в лісі, а не стидаючись нікого - в самому центрі села Хвилівка, яке знаходиться на Черкащині, на очах у багатьох його жителів, мабуть з "виховною метою" на майбутнє, щоб іншим страшно було.
Пенсіонер разом із своїм сватом та малолітнім онуком порались по господарству. Малий попросив діда купити йому щось смачненького в місцевому магазині і дід разом із своїм внуком рушили до центру села за солодкою водою. Аж раптом, зненацька на величезній швидкості прямісінько на старенького і хлопчика, вискочив джип. Водій, не зважаючи на перехожих і на те, що знаходиться в самісінькому центрі населеного пункту, щодуху давив на педаль газу. Пенсіонер з дитиною ледь встигли відскочити від авто в бік. Подія відбувалася саме біля дорожнього знаку, на якому чітко вказано правомірну швидкість на цьому відрізку траси – 40 км/год. Обурений чоловік, переживаючи за здоров’я свого маленького онука, а також за сусідів, намагався привернути увагу водія джипу, який здіймаючи куряву швидко віддалявся, на дорожній знак обмеження швидкості вказуючи на нього рукою, але якби він знав, які можуть бути наслідки – не зробив би цього ніколи. Водія авто обурила реакція старенького - загальмувавши метрів за сто від подвір’я, він зупинився, а потім включивши задню передачу, здав назад. Вважаючи, що ніхто не має права йому "великому пану" вказувати, водій вийшов із джипу і на очах у дитини почав нещадно бити стару людину, повчаючи останнього, що не слід йому робити зауваження. Від ударів в пах та обличчя, старенький впав на землю та втратив свідомість. Безжальний водій ніяк не хотів заспокоюватись, він бив і бив вже непритомну людину. Його не зупинили навіть сльози маленького хлопчика, що стояв поряд. Малюк від страху сильно плакав та кричав, дитина у відчаї просила маленького песика, який вискочив із-за воріт, захистити їх з дідусем від страшного дядька. На крики дитини почали збігатися люди, підбіг і його другий дідусь, якому нещодавно зробили надскладну операцію. Літній чоловік намагався зупинити цю криваву бійню, але невгамовному "боксеру" виявилось замало одного покаліченого літнього чоловіка, він вирішив розправитись і з іншим, з джипу на підмогу вискочив ще "незадоволений" і взявся щосили бити й другого пенсіонера аж поки і той не втратив свідомість. Задовольнившись від переконливої перемоги в "рівному" двобої, "боксери" сіли у джип та поїхали геть навіть не поцікавившись чи живі залишилися їхні жертви. Наслідком такої "розправи" над двома дідами та дитиною виявились численні травми та синяки, переламана носова перегородка, серцеві напади. Але найстрашніше в цій ситуації те, що все це відбувалось на очах маленької дитини, хлопчика, який нічим не міг зарадити своїм дідусям. Зараз дитина знаходиться під наглядом лікарів, з хлопчиком працює психотерапевт. Які будуть психологічні наслідки від побаченого та пережитого малюком, зараз лікарі сказати не можуть.
Небайдужі громадяни одразу сповістили про цей страшний випадок працівників міліції та допомогли доправити потерпілих до найближчої лікарні. Правоохоронці негайно виїхали на місце події і по "гарячих слідах" затримали "боксерів". Кривавими месниками за зауваження не перевищувати швидкість виявились – єгері одного з лісництв Золотоніського району, які вважаючи себе всевладними, не відчувають ніяких докорів сумлінь, а навпаки звинувачують в усьому потерпілих. Маючи великих покровителів в різних структурах, яким вони регулярно влаштовували полювання, "боксери" були впевнені, що їм вдасться уникнути покарання. Один з них, пояснюючи свій дикий вчинок, сказав, що буцімто побачив, що до джипа біжать якісь страшні люди у вигляді двох дідів, дитини та маленького цуценяти, які мають намір напасти на його боса.
Кривдників спочатку затримали на 3 доби, суд виніс рішення про подовження терміну їх перебування під вартою ще на 10 днів. Порушено кримінальну справу за ст. 296 КК України – "Хуліганство". На даний час триває слідство.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Черкащині правоохоронці затримали двох "лозинських", які "відбивалися" від дитини, двох дідусів та цуценяти"