"Відзначення 20-ї річниці Незалежності України на Черкащині має відбуватися під єдиними державними прапорами" - під таким заголовком опубліковане офіційне повідомлення на сайті Черкаської облдержадміністрації.
Далі в ньому йдеться:"Про консолідацію дій обласної та Черкаської міської влади, органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних сил, громадських організацій із залученням широких кіл громадськості області при відзначенні 20-ї річниці Незалежності України йшлося на зустрічі за „круглим столом”, яку провів заступник голови облдержадміністрації Юрій Тимошенко.
Юрій Васильович, відкриваючи засідання „круглого столу”, зауважив, що на цей захід запрошувалися представники як провладних, так і опозиційних партійних осередків та громадських організацій і саме такий формат співпраці пропонується й надалі. Головна мета зібрання – на належному рівні організувати підготовку до відзначення в області 20-річчя Незалежності України, якому присвячується ціла низка заходів, що відбудуться в обласному центрі, а також в усіх районах та містах області.
У рамках цих заходів 23 серпня буде урочисто відзначено День Державного Прапора України, який традиційно проходить на Театральній площі м.Черкаси.
На День Незалежності в усіх церквах та храмах Черкащини відбудеться Молебень за Україну та святковий передзвін церковних дзвонів. Цього ж дня передбачено за участю керівництва області відвідини першого міського цвинтару в м.Черкаси, аби вшанувати покладанням квітів та хвилиною мовчання пам’ять про тих видатних земляків, котрі багато зробили для розвитку і становлення Черкащини.
Планується також, що площі ПК "Дружба народів", Театральна, сквери і парки міста перетворяться на майданчики, де відбуватимуться цікаві масово-розважальні програми (за окремим сценарним планом).
На Соборній площі відбудеться виставка-продаж товарів і майстер-класи з народно-прикладного мистецтва.
Фестиваль поезії та авторської пісні проходитиме на площі біля пам’ятника Василю Симоненку.
Головним дійством стане театралізована урочиста хода від площі ПК "Дружба народів" до Соборної площі під супроводом марш-параду духових оркестрів за участю делегацій районів та міст області з покладання квітів до пам’ятників Богдану Хмельницькому та Тарасу Шевченку.
У рамках обласного фестивалю "Духовні джерела Черкащини" – святковий концерт за участю кращих аматорських та фольклорних колективів області, а також гала-концерт переможців телевізійного проекту "Рось шукає таланти" та урочиста церемонія нагородження його переможців.
Святковий концерт "Зорепад любові" за участю молодих виконавців всеукраїнських, міжнародних фестивалів і конкурсів та гостей-зірок української естради подарує черкащанкам багато приємних вражень та емоцій.
У Долині троянд м.Черкаси відбуватиметься Фестиваль "Черкаська смакота", на якому буде організовано виставку кулінарної кухні та представлено доробки черкаських рестораторів і проведено майстер-класи "Смакуємо разом".
Тут же передбачено й майстер-класи з візажу та зачісок "Заплетемо стрічку", майстер-класи з виготовлення елементів одягу та прикрас, Конкурс "Найкращий дизайн одягу", Демонстрація жіночого одягу "А я – україночка".
А увечері у Долині троянд розпочнуться народні гуляння, де кожен охочий зможе взяти участь в культурно-мистецькому проекті „Співочі Черкаси”. У заходах також передбачено проведення святкового феєрверку та концерт зірок української естради.
– Головне, аби під час цих днів кожен житель області відчув гордість за те, що він – українець і живе в незалежній, суверенній та демократичній державі, – наголосив Юрій Тимошенко.
Він запросив до конструктивного діалогу всіх учасників „круглого столу”. У ході проведення цього заходу прозвучало чимало слушних пропозицій та побажань.
Учасники засідання зауважували необхідність припинення будь-яких конфронтацій, опозиційних заходів на час відзначення ювілейної державної дати.
Було також вирішено остаточний узгоджений план заходів заздалегідь оприлюднити в обласних та місцевих ЗМІ, у т.ч. й на сайті облдержадміністрації, аби черкащани якомога активніше долучалися до святкування 20-річчя Незалежності України."
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Навіть не віриться: День Незалежності святкуватимемо таки під українськими держпрапорами"