![У Червоній Слободі батько безжально побив свого 8-річного сина через те, що той… насмітив](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/19513.jpg)
Нещодавно в селі Червона Слобода, батько безжально побив свою малолітню дитину.
44-річний чоловік на дворі займався своїми повсякденними справами, згодом зайшов до оселі, де грались його 12-річний та 8-річний сини. Батько побачив, що діти вчинили безлад в кімнаті. Втомлений і роздратований глава родини, попросив дітей прибрати за собою, та замість того, молодший син ненароком розсипав пачку чіпсів на підлогу. Чоловіка охопила лють, він не довго думаючи накинувся на свого 8-річного сина, бив паском по спині. Почувши галас і плач дитини, небайдужі сусіди одразу викликали працівників міліції, які негайно ж виїхали на виклик. Потерпілого хлопчика, доправили до найближчої лікарні. На даний час проводиться судово-медична експертиза. Про це розповів начальник Відділу КМВС Черкаського райвідділу міліції Андрій Ладнюк.
Як зазначає, правоохоронець, випадки недбальства та недобросовісного виконання батьківських обов’язків може потягнути за собою вкрай важкі та негативні наслідки. Так, як це сталось із родиною з села Мошни Черкаського району, в якій 4 дітей від батька заразились страшною хворобою – туберкульозом. Вважаючи, що його діти поза зоною небезпеки, 44-річний чоловік разом зі своєю дружиною не вживали заходів щодо захисту дітей. Щоліта четверо малолітніх дітей відпочивали у санаторії, розташованому в селі Руська Поляна. Під час медогляду лікарі помітили у дітей симптоми, що вказують на туберкульоз. Небайдужі працівники закладу одразу ж сповістили правоохоронців про цей випадок. Правоохоронці навідались до родини додому. Як виявилось, сім’я веде аморальний спосіб життя, дорослі ніде не працюють, пиячать і абсолютно не займаються вихованням своїх нащадків. Міліціянти порушили проти недобросовісних батьків кримінальну справу за ст. 166 КК України – "Злісне невиконання батьками, опікунами обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки", карається обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Ще одну кримінальну справу за ст. 166 КК України було порушено проти 33-річної жительки села Яснозір’я. Мати дев’ятимісячного малюка, ведучи асоціальний спосіб життя, не займалась належним доглядом за дитиною. Жінку більше цікавило, влаштування свого особистого життя, аніж її власний малюк. Коли ж правоохоронці, дізнались про горе-матір і навідались до неї додому, виявилось, що дитина знаходиться антисанітарних умовах. Малюка доправили до лікарні, медики повідомили, що дитина перебувала у стані середнього ступеню тяжкості. Якби, працівники міліції вчасно не врятували дитину від такої матері, невідомо, що б із 9-місячним хлопчиком було далі.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Червоній Слободі батько безжально побив свого 8-річного сина через те, що той… насмітив"