На базі Рівненського коледжу економіки та бізнесу стартував спільний проект РКЕБ, МЕГУ та НУВГП, який відбувся у формі підсумкового показового заняття «Фінансове планування та аналіз діяльності бюджетних установ».
Необхідність проведення цього заходу виникла під час проведення нестандартних інноваційних занять в РКЕБ. Здійснюючи підготовку до створення проекту, викладачі прагнули поділитися інноваційними педагогічними ідеями, думками та результатами з широким колом освітян області. На заході були представлені новітні педагогічні технології, передові методи та прийоми навчання багатьох викладачів закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.
Під час проведення заняття були задіяні викладачі декількох навчальних закладів, різних профілів та різних ступенів кваліфікації: А. Ясінський, проректор з інформаційно-видавничої діяльності МЕГУ ім. Степана Дем`янчука; К.Михасюк, заступник директора РКЕБ з навчально-виробничої роботи; В.Хомедюк, старший викладач кафедри обліку і аудиту НУВГП; Ю.Антоневич, голова циклової комісії з інформатики та комп’ютерної техніки; В.Жадан, викладач РКЕБ; С.Єфімчук, викладач РКЕБ; О.Антоневич, викладач РКЕБ; А. Шибковська, викладач РКЕБ.
Студенти на прикладі не абстрактних даних, а цілком реальної інформації мали змогу виконувати різнопланові економічні завдання, розв’язувати ситуативні задачі, робити висновки. Випускники продемонстрували знання з дисциплін, які органічно взаємопов’язані між собою: математики та інформатики, вищої математики та інформаційних систем, бюджетної системи та фінансового обліку, економіки та економічного аналізу і т.д. Заняття було спроектовано у формі змагання між двома командами: бухгалтерів і фінансистів.
Члени журі відзначили високий рівень підготовки майбутніх фахівців — випускників РКЕБ. Голова журі В. Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому, відзначив кваліфіковану підготовку викладачів цього закладу, високий командний дух студентів та прагнення перемогти. Л.Мельник, декан факультету економіки і підприємництва, кандидат економічних наук, доцент НУВГП, закцентував увагу, що знання, які продемонстрували студенти, уже є хорошим фундаментом для продовження навчання у майбутньому. Т.Бондарєва, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту НУВГП, відзначила творчий підхід викладачів до підготовки заняття та високо оцінила роботу студентів на занятті. О.Ткачук, директор РФ ВАТ «Укрінбанк», наголосила на практичних професійних навичках команд. Проректор з інформаційно-видавничої діяльності МЕГУ А.Ясінський, як безпосередній учасник заняття, підкреслив важливість застосування знань з інформатики та інформаційних систем в обліку. А директор Рівненського коледжу економіки та бізнесу В.Романчук висловив сподівання, що випускники закладу займуть гідне місце у навчальних закладах вищого рівня акредитації.
Наступність освіти — це актуальне питання сьогодення, тому учасники проекту сподіваються, що їхні започаткування зацікавлять однодумців та знайдуть продовження у майбутньому.
Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Наступність освіти через призму поглядів викладачів"