Подробно
П’ятикласники знову боротимуться за Кубок майбутніх чемпіонівТретій турнір «Кубок майбутніх чемпіонів» знову організовує міська влада. Як і у минулі роки, команди усіх шкіл, які складаються з учнів п’ятих та молодших класів, протягом двох тижнів гратимуть у футбол, намагаючись вийти у фінал змагання. А там, можливо, й отримати сам Кубок з рук «зірки» українського футболу. Цього року привітати рівненських школярів може приїхати голкіпер «Динамо» Олександр Шовковський. Якщо ж воротар збірної України приїхати не зможе, як запевняє один з ініціаторів турніру Микола Несенюк, його обов’язково замінить хтось з відомих футболістів. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "П’ятикласники знову боротимуться за Кубок майбутніх чемпіонів"