Колонка редактора
"Зняття своєї кандидатури з виборів не допущу" – написав 25 жовтня 2010 року на офіційному сайті Партії вільних демократів Сергій Одарич. Не допустив. Був обраний. Від того часу і по сьогоднішній день – жодної свіжої новини на цьому ресурсі, який мав би бути постійним рупором "вільних"…
Натомість – персональний блог Сергія Одарича. У "живому журналі" (ЖЖ) мера обласного центру чимало корисної інформації: від пропозиції відвідати уроки писанкарства і рекомендації поспішити на концерт рок-гурту "Романтика" у пабі "Контрабас", бо "кількість місць обмежена" – і до повного звіту про матчі баскетболістів "Черкаських Мавп", якими Одарич опікується на пару з Михайлом Бродським, партнером по багатьох бізнесових і політичних проектах, зокрема по вищезгаданій Партії вільних демократів. Одне з найсвіжіших радісних повідомлень, написаних Сергієм Одаричем, – про перемогу юнацької команди "Черкаські Мавпи-95" на чемпіонаті України. Один з відвідувачів мерового ЖЖ під ніком (інтернет-"ім'ям") Larson залишив відгук під інформацією про чемпіонство дітей: "Дуже приємно, коли здобутками дітей пишаються! Минулого року за рахунок бюджетних коштів наші діти мали змогу оздоровитися в таборі. Чи можливо організувати оздоровлення і в цьому році? Може, клубу надасть матеріальну допомогу пан Бродський? Він також на своєму блозі радо обговорював перемогу юних баскетболістів! Якщо мерія і пан Бродський зможуть допомогти клубу організувати літнє оздоровлення юних спортсменів, батьки будуть дуже вдячні!".
Наступні два повідомлення – вже від самого Михайла Бродського, який часто гостює на блозі партнера. Перше – відповідь Larson'y: "А за чей счёт они играют, уже 10 лет? И другие возраста тоже, а, вумник?" А наступний – ще різкіше продовження першого: "Из-за таких козлов руки опускаются. 11 лет я и Сергей содержим детский клуб, а радоваться за детей нельзя. Давай просто гроши или плохой. "Ларсон" – урод!"
Схоже, різкість збила з пантелику навіть Одарича, який попросив: "Не гарячкуй, Михайле!" А "вумнік", "козел" і "урод" Larson наклацав на комп'ютерній клавіатурі розгублене: "Странно! В своих комментариях я никого не обзывал, ничего не вымогал... С кем мы общаемся в ЖЖ? О какой культуре в массах может идти речь, если "провладні" чиновники себе позволяют такое?!" Чим міг бути так знервований у день написання посту урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності? А напередодні, у Великдень, ніщо не віщувало гніву – на персональному блозі пана Бродського ним було створено дві топ-теми: "Вот теперь уже точно весна" та "Сижу и думаю: интересно, сколько же миллионов бутылок водки сегодня выпили?" Невже народ хороший тільки тоді, коли не перетворюється на "козла, которий мєшаєт жить"?
Та годі про "Мавп", їхніх господарів і владу. Поговоримо про тему, якої я не побачив на владних блогах. Нині – чверть століття від аварії на ЧАЕС, часу справжніх Людей, які боролися за наше сьогодення. Чорнобиль став символом того, як за любов влади до показухи розплачуються "стрілочники". Ви не знали, що найдалі від ушкодженого реактора хмара пилу радіоактивного графіту долетіла саме на Черкащину і випала на околиці Канева? Не знали, що зроблений "стрілочником" і засуджений до 10 років позбавлення волі директор ЧАЕС Віктор Брюханов останні дні заслання відбував саме на Черкащині, у колонії поблизу нашої Умані? Думаю, так само багато ми з вами не знаємо і про інтриги та секрети сучасної політики. Забудьмо на мить про суєту і в поминальний тиждень схилімо голови перед пам'яттю тих, кого вже немає поруч…
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости ""Раньше были времена, а теперь – мгновенья…""