![ЗІРКОВИХ ПИСАНКАРІВ ПОБІЛЬШАЄ](http://zakyiv.com.ua/images/news/thumb/img_4615.jpg)
Анжеліка Рудницька та очолюваний нею Фонд відродження культурного середовища Києва та Музей Івана Гончара за підтримки компанії «Вавилон» збирають друзів на майстер-клас із писанкарства. Щоправда, цього разу вчитимуться не зіркові діточки, а самі зірки.
Вперше майстер-клас із писанкарства Рудницька організувала 2005 року на своїй перед великодній виставці «Сад Чеснот» або «Дерева-писанки» для гостей. Тоді вчилися усі, хто цього хотів, - діти й дорослі. Мистецький урок так сподобався усім, що художниця і співачка вирішила це робити постійно.
Усі наступні роки Анжеліки збирала на майстер-класи зіркову малечу. Разом розмальовували медові пряники, ліпили вареники, майстрували солом’яних ангелів, але найулюбленішим заняттям залишається писанкарство.
Цього року його опановуватимуть відомі спортсмени, музиканти, телеведучі, дизайнери. Серед запрошених – народна артистка України Ніна Матвієнко, народна артистка України Оксана Білозір, лідер гурту «ТНМК» Олег Михайлюта (Фагот), лідер гурту «Неділя», Едуард Приступа (Діля); заслужений артист України Віктор Павлік, співаки Антоніна Матвієнко, Василь Бондарчук, Наталя Валевська, плавець, олімпійський чемпіон Денис Силантьєв, дизайнер Олександр Гапчук, актори, народні артисти України Ольга Сумська і Остап Ступка, телеведучі Тала Калатай («Легко бути жінкою», 1 Національний) і Валерія Черненко (Козирне життя, ICTV), Ольга Фреймут (Підйом, Новий канал).
Чекаємо несподіваних і поважних гостей)))
Українські селебрітіс зізнаються, що ніколи у житті не створювали писанку власноруч і такий майстер-клас для них буде абсолютно новим досвідом.
«Діти справді набагато сміливіше беруться за будь-яку нову справу, - коментує Анжеліка Рудницька. - Вони усім своїм єством занурюються в роботу і неймовірно радують, коли бачать справжнє диво, створене власними руками. Але ми впевнені, що усі наші зірки – люди творчі - із легкістю впораються з уроком і залишаться задоволені процесом роботи та результатом.»
Сама Анжеліка теж підготувала сюрприз – створила у своєму стилі два нових «Дерева-Писанки», які представить публіці на майстер-класі.
Наші предки вважали, що яйце – символ відродження життя, пробудження. Для них писанка мала особливий сакральний змісту. Маленький шедевр був вісником позитиву і радості! Писанки дарували на знак перемир’я, із побажання здоров’я, краси, врожаю.
Тепер українські зірки приєднаються до примноження радості й зможуть теж робити великодні подарунки близьким власними руками!
Майстер-клас відбудеться 19 квітня у Музеї Івана Гончара (вул. Івана Мазепи,29).
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "ЗІРКОВИХ ПИСАНКАРІВ ПОБІЛЬШАЄ"