Київський національний академічний театр оперети переконаний, що за допомогою нового мюзиклу «Welcome to Ukraine або Подорож у кохання» він зможе розповісти про Україну всьому світу майже без слів. Саме таке враження справляє новостворена вистава театру.
Романтичний мюзикл від театру Оперети – це воістину справжня енциклопедія українознавства. В найкращих традиція мюзиклу творчий колектив київської оперети створив видовищний спектакль, який відкриває співучу душу кожного українця, що зберігає себе протягом усієї історії нашого народу.
Всесвітня павутина поєднала два життя: українця Остапа та француженку Хелен. Вона етнограф, він звичайний парубок із великим серцем. Шалений ритм життя та ера комп’ютерних технологій, здавалось не може відчувати іншого тепла, крім натискування пальців по клавіатурі, телефони, які не дають змоги знайти одне одного, весь смак життя із переживаннями вкладається в очікування відповіді в чаті. Але поза інтерактивом вони відчули смак життя.
Хелен летить в Україну, щоб дізнатись про наш народ більше, Остап думає, що вона летить до нього. Але не все одразу… спочатку парижанку торкає не щира душа хлопця, а краса Києва.
Надзвичайне враження справляє влаштоване Остапом відвідання храму, що на сцені розкривається картинами із найвеличніших соборів Києва - Софії Київської та Києво-Печерської Лаври – і доповнюється надзвичайним почуттям духовного чищення від піснопіння вокалісток театру. Чудова сценографія: вдале поєднання яскравого світла від показу фрагментів храму та спокійного і теплого світла від свічок, що відбиваються на білих сатанах(свитах) монахинь чудово передає суть української літургії.
Під покривом ночі хлопець і дівчина знову занурюються у мережу нескінченних слів на моніторах комп’ютерів, де француженка зізнається, що поїздка в Україну - це найкращий подарунок до її Дня народження. Тонка паралель між сюжетом та способом донести глядачу думку про те, що жінка пізнала себе саме в Україні, де відбулось її нове народження та відкриття себе чомусь новому.
7 липня - Івана Купала. Із щасливого числа та народного свята, що просякнуті символами та таємницями починається справжня історія кохання Остапа і Хелен.
Вранішнє сонце зустрічають женці, що виконують неймовірну музичну партію на косах та дівчата, що в’яжуть танком снопи. Пристрасні гуляння та мрійливе пускання вінків перетворили сцену у флеш-моб. А в зоряну ніч - що дійсно відтворили на сцені - в яку за повір’ями не можна спати - Остап освідчується Хелен. Він одягає на дівчину вельон із червоних маків та білосніжною фатою, що дуже символічно. Почуття закоханих допомагають зрозуміти глядачам контемпорарі, що поєднує в собі напрями танцю кількох народів світу. Танцівники виконують на сцені неймовірні підтримки та демонструють чутливу пластику тіла.
Але для дівчини така рішучість та спонтанність хлопця незрозуміла – вона тікає від Остапа у Париж.
Всі намагання хлопця достукатись до Хелен через Інтернет залишаються без відповіді. Минають місяці, які зображені на сцені святами Різдва та Пасхи з усіма їх традиціями та обрядами, що пропливають повз Остапа немов розмита картина, адже він страждає від нерозуміння та розлуки з коханою.
І вона повертається… Та це ще не кінець мюзиклу )
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Київська оперета розповіла про Україну новим мюзиклом"