25 лютого від прес-служби УДАІ "Прес-Центру"стало відомо про водія-нападника у Каневі, який нібито вибив зуб одному інспектору ДАІ, а з іншого зірвав погона. Невдовзі після розголосу в засобах масової інформації з’явилося світло на інший бік справи. Сам водій – фігурант справи стверджує: його підставили…
Обвинувачуваний водій 3 березня на форумі громадської організації "Дорожній контроль" написав:
"24.02.2011 близько 12.00 я повернув на своєму автомобілі з вул. Київської на вул. 1-го Травня до свого будинку, і був зупинений співробітниками ДАІ. Інспектор представився, попросив документи. Я передав інспекторові наступні документи: права, техпаспорт на автомобіль і паспорт.
Інспектор запропонував сісти в його машину, для оформлення правопорушення, на що я відмовився. Працівники ДАІ стали тягти мене у свій автомобіль, я опирався, після чого вони застосували сльозоточивий газ і продовжували свої "діяння". У машину вони мене не затягли.
Незабаром приїхали міліція й карета швидкої допомоги, яких викликала моя дружина – єдиний свідок того, що відбувалося. Своїх свідків працівники ДАІ призначили після інциденту по команді начальника ДАІ м. Канева, який прибув на місце події.
Після надання першої медичної допомоги окулістом у Канівської ЦРЛ я був етапований у міліцію, де протягом 4-х годин мене допитували й до 17.00 відвезли в суд. Перед початком засідання мені були повернуті документи, пред'явлений акт порушення ПДР. На суді були пред'явлені обвинувачення в побитті працівників ДАІ. Суддя переніс засідання на 9.03.2011 через відсутність свідків.
Далі події розгорнулися із блискавичною швидкістю. Суд перенесли на 2.03.2011. Свідки з моєї сторони не були викликані й допущені в зал суду, зате начальником ДАІ був привезений з м. Черкаси лжесвідок.
Мій адвокат викрила його в неправді. Тільки за його показаннями було ухвалене рішення суду: два місяці громадських робіт. Справа про "порушення" мною ПДР не розглядалася взагалі".
Водій не погодився з рішенням суду і продовжує добиватися справедливості. Його підтримують активісти ГО "Дорожній контроль", які надають юридичні консультації та беруть участь в судових засіданнях.
Днями у Черкасах знову відбулося судове засідання. Про останні подробиці розгляду справи розповів на форумі "Дорожнього контролю" один із учасників процесу:
"avtolubіtel_kanev (водій, проти якого порушено справу) підготував кілька клопотань, одним із яких було надання йому можливості ознайомитися з матеріалами справи. Суддя задовольнив це прохання. Як виявилося, у матеріалах був протест Канівського прокурора, що, мовляв, рішення Канівського суду не відповідає тяжкості вчиненого правопорушення і він просить суд замість 185 статті Кодексу України про адміністративні правопорушення застосувати 342 статтю Кримінального кодексу України (злісна непокора працівникові міліції), що передбачає від штрафу до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян до 3- х років позбавлення волі.
В цілому рішення апеляційного суду наступне: скасувати дану 185 статтю, але при цьому дозволити Канівському прокуророві зібрати матеріали для можливості застосування статті 342.
Проте не бачу в цьому нічого страшного, оскільки слідчі дії набагато складніше сфальсифікувати. І якщо потім вилізе фальсифікація, то це вже Канівським "царькам" загрожує Кримінальний кодекс.
Вони самі собі створили проблеми, а тому намагаються всіма можливими способами залякати водія і збити його бажання "іти до переможного кінця". А водій не збирається здаватись. Він сказав: "Я не боюся статті, не той вік. Буду йти до кінця".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости ""Грозу" канівських даішників підставили? Вирок суду – 2 місяці громадських робіт. Прокурор шиє "кримінал""