Подробно
Індонезійських підводних «малюків» презентує у фотогалереї Сергій БусленкоВідомий рівненський фотохудожник і організатор Сергій Бусленко вирішив здивувати місцевих любителів фотографії. Не лише презентацією першої за декілька років персональної виставки. А насамперед тим, що ж він вирішив показати. Показати Бусленко вирішив традиційний для себе підводний світ, але не гарних моделей чи граціозних акул, а найменших мешканців океану. Протягом десяти днів у Індонезії Сергій Бусленко робив макросвітлини, які й представляє у галереї «Час». Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "Індонезійських підводних «малюків» презентує у фотогалереї Сергій Бусленко"