![У Смілі спіймали серійних гаражних крадіїв](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/16929.jpg)
Протягом декількох тижнів власники гаражів одного з спальних районів м. Сміла потерпали від крадіжок. Майже щодня до чергової частини Смілянського МВ зверталися власники гаражів та повідомляли про крадіжку.
Злочинці діяли впевнено та зухвало, не боячись виявлення та покарання. Працювали швидко, брали лише ті речі котрі можна було легко винести та швидко продати, щоб якнайшвидше отримати гроші.
Розпочалася робота по розкриттю даного злочину, до якої було задіяно увесь підрозділ Смілянського міськвідділу. Щоденно опитувалися люди. Міліціянти спілкувалися з можливим свідками злочину, відпрацьовували осіб, котрі могли б бути причетні до скоєння крадіжок, а також осіб котрі могли б допомогти оперативникам в розкритті даного злочину. Та все було марно. Щоразу крадіям вдавалося вийти сухими з води. А власники гаражів продовжували телефонувати до міліції та повідомляти про нові та нові крадіжки. Коли кількість гаражів, які було пограбовано, перевищила десяток, розкриття даного злочину стало справою честі і правоохоронці досягнули свого.
Щодня та щоночі оперативники відпрацьовували район де скоювавалися крадіжки, вивчали психологію зловмисників та манери скоєння злочину. І старання вартових правопорядку виявились не марними. Під час однієї з нічних операцій міліціянтам пощастило. Проїжджаючи повз гаражний кооператив вони помітили що з одного з гаражів зірваний замок, двері відчинені навстіж, а всередині хтось нишпорить з ліхтариком. Під’їхавши ближче, правоохоронці помітили, як один з чоловіків кинувся навтьоки, інший, перебуваючи всередині гаража, почав чинити правоохоронцям опір. Але вишкіл і вміння міліціянтів не дали зловмисникам жодного шансу. Чоловіки були затримані та доставлені до міськвідділу.
Вже під час спілкування зі слідчим затримані розповіли як все відбувалося. Напередодні нового року, відчуваючи брак коштів, молодики вирішили підзаробити та вибрали найлегший метод – крадіжку. Вирішили обікрасти декілька гаражів в одному з місцевих кооперативів, так як вони знаходився в темному провулку і ніким не охоронялися. Перша спроба пройшла вдало. Отримавши кошти, хлопці почали витрачати їх на розваги. Але гроші швидко скінчилися. Молодики скоїли ще одну крадіжку. Впевненість у своїй безкарності, та легкі гроші запаморочили чоловікам голову і ті почали ходити на крадіжки як на роботу. Та жити за рахунок інших у зловмисників не вийшло. Протизаконні дії, як і очікувалося, були припинені міліціянтами, адже нікому не дозволено порушувати закон, і кожен повинен понести відповідальність за скоєне.
Наразі триває слідство. Відносно затриманих, порушено кримінальну справу, за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Тепер найближчі шість років чоловіки проведуть не по нічним клубам, витрачаючи награбовані кошти, а за ґратами, в одній з тюрем України, де після суду, останні будуть відбувати покарання.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Смілі спіймали серійних гаражних крадіїв"