Подробно
Богдан Шуст: "Победить "Карпати" во Львове очень непросто"Ідеальним варіантом для кожної команди є два рівноцінні воротарі. Але що робити, коли таких воротарів три? Без сумніву, тренерський штаб луганської "Зорі" не один вечір сушив собі голову, вибираючи склад на гру. Кого поставити у ворота? Супердосвідченого Шуховцева чи когось з пари молодих і талановитих – Богдана Шуста та Юрія Мартищука? Починав сезон Шуховцев. Потім його успішно заміняв Мартищук. Кінець сезону довірили Шусту.
Саме з останнім, вихованцем карпатівської школи, Інформаційний центр ФК "Карпати" поспілкувався про настрій на гру проти "зелено-білих" та подальші перспективи.
- Богдане, виходить, що для тебе закривати сезон матчем проти "Карпат" уже стає традицією…- Виходить так, але боюся, що нічого магічного тут нема – просто збіг обставин.
- Що плануєш робити після матчу?- До Луганська повертатися не буду, сенсу нема. Поїду до батьків, маю намір трохи погуляти містом. А потім, очевидно, кудись поїду з дружиною та дитиною. Наразі ще не знаю, куди саме, але летіти світ за очі нема бажання.
- Зате з бажанням зіграти проти "Карпат" точно все в порядку. У тебе ж позитивна статистика…- Якщо чесно, то статистики я не веду, краще жити майбутнім, аніж минулим. Однак усі матчі проти "Карпат" я пам’ятаю. У двох з них я грав за "Шахтар" – дві перемоги і один пропущений м’яч, який можна записати одразу на двох, адже тоді бив Батіста, а Срна трохи підкоригував політ м’яча. Так само дві перемоги над "Карпатами" з мого металургівського періоду. І знову Батіста мені забив єдиний гол – це було у минулому розіграші Кубка. А от з "Зорею" справи гірші. Ощипко і Федецький мені забивали в засніженому Луганську, коли "Карпати" виграли 0:2.
- Як думаєш, матимеш шанс зіграти проти "зелено-білих" шостий матч?- Передам право відповіді на це питання нашому тренеру воротарів, хоч йому і без того не солодко (сміється). Я собі уявляю, що відбувається в його голові – адже в нас три рівноцінні голкіпери, і кожен з нас заслуговує на те, аби грати в основі. Ми робимо все, що в наших силах, ніхто не хоче здаватися, а він мусить вибрати когось одного.
- Нещодавно гравець твоєї команди, Чайковський, сказав, що до Львова "Зоря" їде за перемогою…- Я гучних заяв не робитиму. Ясно, що перемогти "Карпати" у Львові дуже непросто. Так, амбіції у нас є, кожен хоче перемагати. І прогрес в нашій команді теж помітний. Але ми будемо грати проти команди, яка виступає в Лізі Європи. Ми будемо налаштовуватися на те, щоб взяти очки – не словами, а діями. "Карпати" ми поважаємо, проте не боїмося.
- Прогрес справді помітно. На що "Зоря" розраховує в цьому чемпіонаті?- Наше завдання – це місце в десятці кращих. Думаю, реальне завдання.
- Але ж у твоїй команді дуже багато орендованих…- Справді, це дуже болюче питання. Уболівальники теж цікавляться: яке може бути майбутнє в команди з такою проблемою. Мабуть, керівництво клубу на це питання відповіло б краще й детальніше, я ж можу сказати, що в нас ведеться робота над тим, аби залишити орендованих в себе і підписати з ними повноцінні контракти.
- Ти, до речі, теж в оренді.- До літа точно в Луганську гратиму. А далі – хто знає, що буде? Наразі можу сказати, що тут мене все влаштовує. Я граю – це головне. Правда, коли я виступав за "Карпати", "Шахтар" чи "Металург", то навіть не думав про те, щоб боротися за виживання. А коли прийшов у "Зорю", то ми стояли на грані. Це теж досвід, нові емоції, нові переживання. Зараз ситуація покращилася. У нас підібралася хороша команда, яка проходить період становлення.
- А як щодо змін в клубі?- Вони дуже відчутні, їх важко не помітити. По-перше, відчувається зацікавлення влади: міської та обласної, по-друге, наш президент в курсі усіх командних справ, він з нами на кожній грі. Нарешті, почалася робота з самих низів, витоків. От зараз одне штучне поле зробили, а поруч будуть інше. Всі задоволені – і маленькі футболісти, які тепер мають можливість для розвитку, і їхні батьки, адже діти не грають в болоті і мають де нормально помитися. Відповідно, можна чекати на прогрес. Источник: ПРО ФУТБОЛ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Богдан Шуст: "Победить "Карпати" во Львове очень непросто""