![Обласна влада проводить активну ярмаркову діяльність](http://www.oda.ck.ua/images/news/2010/news270.jpg)
21 вересня заступник голови обласної державної адміністрації Василь Корнієнко провів обласну селекторну нараду з питань проведення ярмаркової діяльності, розрахунків за земельні і майнові паї та виконання комплексу осінньо-польових робіт.
У своєму виступі Василь Корнієнко поінформував, що сьогодні суботня ярмарка з продажу Черкаської сільгосппродукції та продуктів її переробки проходить не тільки у нашому місті, а й у районах. Крім того, представники обласних господарств та підприємств беруть участь у постійно діючій ярмарці у Національному комплексі «Експоцентр Україна», що у місті Києві.
Василь Іванович звернув увагу присутніх на основні проблемні питання, які виникають наразі із проведенням ярмаркової діяльності в області, зокрема, щодо забезпечення широкого асортименту сільськогосподарської продукції та дотримання учасниками ярмарок рекомендованих середніх цін на продукцію, запропоновану виробниками. Крім того, він наголосив, що керівники районів повинні чітко дотримуватися графіка із забезпечення ярмаркової діяльності у місті Києві.
Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації активно працює в напрямку подальшого проведення ярмарок з продажу сільгосппродукції та продуктів її переробки на якісному рівні.
− За оперативними даними управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, з 12 по 19 вересня, у постійно діючій ярмарці у Національному комплексі «Експоцентр Україна» взяли участь 23 господарства та підприємства всіх форм власності області, а також приватні підприємці за визначеним графіком районів. Вони представили продукцію в широкому асортименті на суму понад 227,4 тис. гривень, − відзначив начальник Головного управління агропромислового Володимир Оникієнко.
За його словами, на площі 700-річчя Черкас в обласному центрі взяли участь у ярмарці 38 сільськогосподарських та переробних підприємств, фермерських господарств і приватних підприємців з районів. У районних центрах, містах та селах у ярмарках взяли участь 60 сільськогосподарських та 20 переробних підприємства і 22 інших товаровиробників.
Під час наради проаналізовано хід проведення ярмарок та надано рекомендації учасникам, так як окремі продукти першої необхідності були в обмеженій кількості.
Заступник голови облдержадміністрації висловив переконання, що кожен район області повинен торгувати найбільше тими продуктами, де зосереджено їх виробництво.
− Вцілому слід привозити та торгувати всіма видами сільськогосподарської продукції та продуктами її переробки, що виробляються у вашому районі, − наголосив Василь Корнієнко, звертаючись до заступників голів райдержадміністрацій.
Не оминули учасники селекторної наради і обговорення актуальних питань, що є на контролі обласної влади − розрахунків за земельні та майнові паї та проведення комплексу осінніх польових робіт.
− Найкраще розраховуються за орендовані земельні ділянки господарства Маньківського − 87%, Звенигородського − 86,2%, Тальнівського − 84,2% та Чигиринського − 82,2% районів. Повністю розрахувалися за орендоване майно у Канівському та Корсунь- Шевченківському районах, а у Городищенському районі розрахунки проведені на 96,6 %, − підкреслив Володимир Оникієнко.
Крім того, учасники наради звернули увагу на розвиток галузі тваринництва в області.
− За наслідками роботи восьми місяців 2010 року у сільгосппідприємствах області спостерігається позитивна динаміка щодо нарощування обсягів виробництва основних видів продукції тваринництва, а це м’ясо та молоко, − повідомив Володимир Оникієнко. Він підкреслив, що закінчується літньо-табірне утримання худоби. Тому до 1 жовтня повинні бути завершені роботи з підготовки ферм до зимово-стійлового періоду утримання худоби, а до 1 листопада вся наявна худоба була переведена у приміщення.
На закінчення Василь Іванович дав відповідні доручення покращити ярмаркову діяльність та пришвидшити виконання сільськогосподарських робіт в області, зокрема, збирання пізніх зернових, технічних, посів озимих культур у районах та активізувати основний обробіток ґрунту.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Обласна влада проводить активну ярмаркову діяльність"