Колонка редактора
Влізло – у Черкаси надовго… У цьому минулого тижня переконалися навіть скептики, які стверджували, що варто тільки губернаторові Тулубу податися з області, як слідом за ним піде і його команда. Те, що від регіоналів кандидатом у мери Черкас висуватиметься саме Євген Влізло, йде урозріз з цими мріями опозиціонерів і "борців за чистоту черкаської прописки" для кандидатів у очільники міста. Колега губернатора по роботі в "Енергоатомі", схоже, вирішив всерйоз і надовго осісти в Черкасах, куди ще зовсім нещодавно прибув з того краю нашої держави, де регулярно сходить сонце...
З випередженням усіх графіків по агітації кинувся у бій за помисли і мрії черкащан відставний солдат Петро Чернявський. У поштові скриньки міста минулого тижня лягла його агітгазета. Цікава вона як мінімум тим, що пан Чернявський виклав на сторінках фото з усіма політиками всеукраїнського масштабу, з якими йому колись вдалося сфотографуватися, і натякнув, що жоден з них так і не показав йому єдино вірний шлях у житті… Цей кандидат теж не приховує, що він – не корінний черкащанин, бо "Черкаси – його дім" лише відтоді, як він покинув казарми і службу у війську СРСР а згодом України і подався у бізнес. Зате команда кандидата в агітці настільки вже черкаська, що біля фото досить літнього на вигляд гінеколога навіть написано, що він 1984 року народження, а в Черкасах проживає з 1976-го. А отже, оселився в місті… ще за 8 років до свого народження.
Чернявський не дуже афішує своє минуле у погонах, а у відеоролику на своєму блозі воліє гарцювати у старовинному червоному мундирі гусара верхи на коні. А от симпатики іншого ймовірного кандидата в мери, Володимира Мамалиги, на міському інтернет-форумі створили тему, яка нагадує про часи, коли той носив камуфльовану форму бійця УНСО. Нагадали і про те, що Володимир має медаль "Защитник Приднестровья" від президента самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки…
Ще один потенційний кандидат в мери, Станіслав Сахно, намагається вразити виборця в серце подвигами не на війні, а на трудовому фронті: днями лавочки дворів мікрорайону Митниця враз стали з різноколірних темно-синіми, а на асфальті поряд з ними з'явилися папірці, які гласили, що лавки пофарбовані зусиллями пана Сахна. Чи буде виконана інша обіцянка в листівках від його імені, заасфальтувати ями у митницьких дворах – покаже час.
Втім, Влізло-Сахно-Мамалига це тільки кандидати в мери, та й то лише "перспективні", бо ще не зареєстровані. А от Сергій Одарич ще має всі шанси бити будь-яку карту конкурентів незаперечним козирем – бо тільки в нього статус діючого мера. Лавочки після Сахна перефарбовувати вже не будеш, а от заасфальтувати жахливі двори на тій самій Митниці, які роками не знали ремонту, таки можна було б. І носа конкурентам втер би, і врятував би ноги черкащан і колеса їхніх авто від ям. Бо якось фестивалі фестивалями, а відповідність мера посаді оцінюють за менш поетичними вчинками. Адже поки в меровий город летять камінці тільки від влади, то з них ще можна робити заготовки для чергового фестивалю кам'яних скульптур. Головне, щоб не камінці від рядового виборця, який втрапив ногою у холодну калюжу в баюрі на асфальті, прийшов додому – а в крані теж тільки холодна вода…
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Серед кандидатів у мери Черкас – гусар і ветеран війни в Придністров'ї"