![Позитивний результат роботи «Гарячої лінії» голови облдержадміністрації спостерігається і надалі](http://www.oda.ck.ua/images/news/2010/news244.jpg)
За час роботи телефонного зв’язку «Гаряча лінія» з 13 липня і до сьогодні голови облдержадміністрації надійшло 877 дзвінків. 731 проблемне питання заявників розглянуто та вже вирішено, надана необхідна кількість роз’яснень та консультацій, 146 питань перебувають на розгляді.
Упродовж останнього тижня на «Гарячу лінію» голови облдержадміністрації надійшло 85 дзвінків.
У результаті проведеної роботи продовжується позитивна тенденція до зменшення кількості звернень на „Гарячу лінію”, що є свідченням активної роботи з відповідного напрямку місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Аналіз звернень підтверджує, що традиційно їх найбільше від жителів міста Черкаси – 44 звернення, 6 - з міста Ватутіне. З інших районів та міст кількість дзвіків незначна.
У своїх зверненнях найчастіше жителі області порушують питання соціально-економічного характеру. Людей турбують питання ремонту доріг, впорядкування пішохідних переходів та міських кладовищ, роботи громадського транспорту, відновлення гарячого водопостачання, поточний ремонт багатоповерхівок.
Жителі міста Ватутіно переймаються проблемами відновлення водопостачання. Із Звенигородщини повідомляють про незадовільну якість питної води. Жителів Шполянського та Черкаського районів турбують проблеми проведення розрахунків за оренду паїв.
Найчастіше черкащан турбують питання росту цін на продукти харчування та півищення тарифів.
Про порушення трудового законодавства повідомляють працівники Черкаськог заводу «Строммаш» ― тут запроваджено 3-денний робочий графік без погодження з трудовим колективом, а профспілки на заводі немає.
Пенсіонер з мікрорайону Луначарського скаржиться на бездіяльність міської влади Черкас. Через незадовільний стан доріг у районі, тролейбус №4 скорочує свій маршрут, що створює додаткові труднощі для людей похилого віку.
Про небезпечні умови життя повідомляють селяни. Працівники Смілянського РЕМ створили аварійну ситуацію, не завершивши роботу зі встановлення електролічильника жительці села Велика Яблунівка. Сподіваючись на якісне виконання робіт, вона попередньо заплатила електрикам 500 грн.
Кім того, у зверненнях звучать повідомлення про факти виплати зарплати в конвертах приватними підприємцями, зокрема, у Катеринопільському району. Ці матеріали передані відповідним службам.
Досить широкий спектр скарг надходить щодо роботи автотранспорту та безпеки руху на дорогах області. Це стосується водіїв міських маршруток, які не зупиняють автобуси на зупинках, а проводять посадку і висадку пасажирів у невстановлених для цього місцях.
Турбуючись про життя та здоров’я дітей, жителька Черкас просить обладнати «лежачий поліцейський» у районі загальноосвітньої школи №23.
Значна частина порушених питань вирішується оперативно. Так, наприклад, за порятунком та допомогою звернулася на «Гарячу лінію» черкаська пенсіонарка. Вона раптово захворіла, потребувала термінового лікування, тому, що у неї стався інсульт. Для цього їй було надано матеріальну грошову допомогу.
У скрутні життєві обставини потрапила ветеран праці з Черкас, яку теж було підтримано матеріально.
Інвалід 2 групи з міста Кам’янка, зневірившись у допомозі місцевого РЕУ, просила посприяти у ремонті даху багатоквартирного будинку. На сьогодні уже складено кошторис на ремонт покрівлі та договір на виконання ремонтних робіт.
З метою зменшення числа звернень громадян із проблемних питань у кожному структурному підрозділі облдержадміністрації, територіальному органі міністерств та інших центральних органів виконавчої влади згідно розроблених графіків проводиться прийом громадян. Запроваджені особисті доповіді керівників органів виконавчої влади та розгляд порушених питань на засіданнях колегій.
Дзвінки і надалі приймаються з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 21.00 за номерами телефонів 45- 32-14, 32-23-57.
Телефонуйте – ви будете почуті!
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Позитивний результат роботи «Гарячої лінії» голови облдержадміністрації спостерігається і надалі"