![Черкащина взяла участь у виставковій акції «Барвиста Україна»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2010/news194_b.jpg)
З 17 до 20 серпня в Національному комплексі «Експоцентр України» проходить щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна», організована на виконання Указу Президента України та відповідного доручення Кабінету Міністрів України і приурочена до 19-ї річниці Незалежності України.
З-поміж 23 регіонів України, які взяли участь у виставковій акції, гідно представлена і Черкащина.
У церемонії відкриття виставки, що відбулася за участю віце-прем’єр-міністра України Віктора Тихонова, взяв участь заступник голови облдержадміністрації М.Пузяк, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, представники регіональних засобів масової інформації.
Павільйон Черкаської області яскраво вирізнявся з-поміж інших сучасним дизайном, вдало розміщеними експозиціями, що відображали досягнення і потенційні можливості краю в економічній, соціальній, культурній сферах.
Здобутки Черкаської області презентували дванадцять провідних компаній. Експозиція ВАТ» «Уманьфермаш» продемонструвала учасникам заходу нові розробки у галузі аграрного машинобудування, серед яких – сучасна грунтообробна, бурякозбиральна техніка та запчастини до них, обладнання для посівних робіт, переробної промисловості.
Обладнання для птахівництва представлене переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції 2009 року ТОВ «ОСТ - ІНВЕСТ», молочна продукція - ТМ «Щедрий вечір».
ВАТ «Черкасихліб» експонувало кращі зразки хлібобулочної продукції, ТОВ Черкаська продовольча компанія» – мясні вироби, МПП «Агропромресурси» – продукцію із риби. Представники ВАТ «Монфарм» здивували учасників виставки розмаїттям медичних препаратів, а КП Аеропорт «Черкаси» демонстрували можливості Черкаського аеропорту у різних напрямках та запрошували до співпраці потенційних інвесторів. Технологічна корпорація «ЕС» запропонувала нові розробки у будівельній сфері. Інтерес викликала продукція ТОВ «Хлібна Нива» та Національної горілчаної компанії, яку навіть пропонували дегустувати.
Під час огляду виставкової експозиції Черкащини віце-прем’єр-міністр України Віктор Тихонов звернув увагу на колекцію жіночого одягу відомої черкаської дизайнерки Олени Надточій. Черкащани вручили високому урядовцю символічний ріг достатку з пшениці нового урожаю.
– На виставковій акції «Барвиста Україна» область представлена дійсно кращими підприємствами, – зазначив під час брифінгу для журналістів регіональних ЗМІ заступник голови облдержадміністрації М.Пузяк. – Однак це далеко не всі підприємства, які заслуговують на презентацію власного досвіду. Для їх відбору в нас була створена дорадча рада, яка визначила кращих виробників не лише за асортиментом, а й за якістю продукції. Це дійсно найпрестижніша загальнонаціональна виставка, і участь у ній є вагомою для підприємств.
Музичне озвучення виставкової експозиції нашого регіону здійснювали тріо бандуристок «Черкащанки» об’єднання художніх колективів управління культури і туризму Черкаської облдержадміністрації.
Фото Олега Ганіна
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Черкащина взяла участь у виставковій акції «Барвиста Україна»"