![Лівобережний розкол у Партії регіонів](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/15433.jpg)
Голова Чорнобаївської райдержадміністрації Олексій Головко незаконно став головою районної організації Партії регіонів, переконаний Петро Душейко, який був довіреною особою кандидата в Президенти України Віктора Януковича на минулих виборах. Про особливості обрання керівника місцевого рівня Петро Григорович розповів журналістам 5 серпня.
За словами пана Душейка, на початку червня 2010 року збори районної організації обрали керівником його сина Григорія. Але ця кандидатура чомусь когось не влаштувала. Приїхала спочатку одна, а згодом друга перевірка, які вирішили, що збори були проведені з порушеннями. Результати були розглянуті обласним керівництвом партії, яке вирішило повторно обрати керівні органи районної організації, розповів журналістам Петро Григорович. Але про це нічого не повідомили головам осередків, троє з яких були присутніми на прес-конференції та підтвердили слова регіонала Душейка. Далі, за словами керівників партійних осередків, події розгорталися ще цікавіше: коли в зазначений в місцевій пресі час (о 17.00 24 липня) вони з'явилися до районного Будинку культури, де мали відбутися збори, приміщення було зачиненим.
Отже, поспілкувавшись із журналістами, які приїхали для висвітлення зборів, регіонали Чорнобаївщини розійшлися. А згодом з'ясувалося, що збори були проведені напередодні в приміщенні райдержадміністрації і всі 13 (за підрахунками Душейка) присутніх на цих зборах були обрані до керівництва районної організації Партії регіонів, а головою став нещодавно призначений очільник райдержадміністрації Олексій Головко, розповів пан Душейко.
Чорнобаївська районна організація входить до трійки найбільших районних організацій області, а закиди, що більшість цих членів лише на папері, не відповідають дійсності, зазначає Петро Душейко. Кількість членів партії в селах, на землях яких працюють сільськогосподарські підприємства родини Душейків, не більша, ніж у інших селах району, стверджує він.
Петро Григорович сам свого часу рекомендував Сергію Тулубу вибудовувати партійну вертикаль на основі керівників районів і, як бачимо, наступив на власноруч поставлені граблі.
В результаті, голова обласної державної адміністрації, він же голова обласної організації Партії регіонів, Сергій Тулуб різко розкритикував свого однопартійця Петра Душейка.
– Я не хотів "виносити сміття з хати", – каже Петро Григорович, – але коли в засобах масової інформації минулого тижня прочитав різкі коментарі на свою адресу, довелося розповідати своє бачення ситуації.
Закиди щодо приватизації району та недолугості роботи на землі пан Душейко спростовує, наводячи інформацію про врожайність на полях його підприємств, зазначаючи, що вона вища, ніж середня по району. А що стосується партійних справ, то районна організація дієва, про що свідчать і результати голосування на виборах Президента.
Але Петро Григорович вважає, що його цькування не закінчиться критикою в ЗМІ. За його словами, на нього та родину вже заведено оперативно-розшукову справу. За ними ведеться зовнішнє спостереження, телефони прослуховуються.
– Не дивуйтеся, якщо незабаром в мене або в когось із моєї родини знайдуть наркотики чи незареєстровані боєприпаси, або хтось потрапить у якусь дорожньо-транспортну пригоду, – зазначає опальний регіонал.
Вадим Льошенко, заступник голови обласної організації Партії регіонів України, який відповідає за партійне будівництво, повідомив "Прес-Центру", що збори 8 червня були проведені з порушенням вимог Статуту, тому згідно з рішенням контрольної комісії обласної організації рішення, прийняті на цих зборах були скасовані, а збори призначені на 24 липня.
– У зв'язку з ремонтними роботами в районному Будинку культури, де мали проходити збори, виконком обласної організації прийняв рішення про перенесення зборів. Про це рішення були повідомлені усі члени партії, які мали право брати в них участь. Олексій Головко обраний головою районної організації законно, – зазначає пан Льошенко. – Наша партія сильна тим, що амбіції окремих осіб не можуть бути вищими за Статут партії. Тому комісія з обласного центру працює в районі дотепер. Зараз проводиться звірка членів партії. А залишиться Петро Григорович в лавах Партії регіонів чи ні – вирішувати самому пану Душейку та районній організації.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Лівобережний розкол у Партії регіонів"