Подробно
В Україні стартував безстроковий широкомасштабний соціальний проект на допомогу дітям-сиротам «Не відштовхни мене!»Украина, Киев и область | Местные новости | 22-07-2010 11:01 | Хрещатик - Київська мунiципальна газета > Вести от этого источника
З кожним роком громадськість дедалі менше уваги приділяє піклуванню про дітей-сиріт, стаючи байдужою до них. А байдужість гірша за зраду. Залишаючись байдужими до долі дітей-сиріт, ми зраджуємо власне майбутнє. У зв’язку з цим у липні цього року в Україні стартував безстроковий широкомасштабний соціальний проект на допомогу дітям-сиротам «Не відштовхни мене!» («Антибайдужість») Міжнародного благодійного фонду «Діти світу», організацію якого взяло на себе БО «Добродійний фонд Ігоря Апанасенка». Проект спрямований на привернення уваги українців до долі дітей-сиріт та дітей з дитячих будинків, будинків-інтернатів і соціальних притулків, дітей, повз яких ми проходимо щодня і на яких більшість із нас частенько не звертає уваги. Запевняю, усі кошти, що надійдуть з різних джерел на рахунок акції, будуть цільовим чином використані для надання допомоги дітям-сиротам з дитячих будинків і будинків-інтернатів. Зазначу, що цей проект проходить поетапно. На першому етапі було вирішено взяти Луганську область. На сьогодні Луганщина – це 34 дитячі установи, де перебувають 1367 дітей-сиріт. Поступово, крок за кроком, буде охоплена вся Україна. Плануємо, що перебіг заходу висвітлюватиметься в ЗМІ, а також в інтернет-ресурсі проекту «Антибайдужість» (www.apanasenko.org). Щороку влаштовуватиметься прес-конференція, учасниками якої стануть усі наші партнери. Проект «Не відштовхни мене!» («Антибайдужість») не омине увагою жодну дитину-сироту, оскільки долі дітей нікому не байдужі й відштовхувати беззахисне створіння, позбавлене материнської любові, – це дуже погано. Уся Україна з її культурою, традиціями та історією зобов’язана бути небайдужою! У нашій країні, окрім дитячих будинків, існують й інші проблеми, які потрібно розв’язувати. Є ще й така біда, як ВІЛ/СНІД. На жаль, Україна є одним з лідерів цього захворювання. Темпи зараження в нас зараз найвищі в Європі. Тоді як темпи поширення ВІЛ-інфекції серед молоді в більшості уражених країн знижуються, в Україні та Росії кількість ВІЛ-інфікованих серед молоді у віці від 15 до 24 років і далі зростає. А це проблема не дітей, а батьків, тих, хто безконтрольно веде статеве життя, п’є, палить, колеться, а діти... їм потрібна допомога, вони безневинні, і кожен з нас зобов’язаний надати їм бодай малу, але допомогу. Скажімо байдужості НІ! Источник: Хрещатик - Київська мунiципальна газета | Прочитать на источнике Вести по теме
Бронзовые втулки от компании UkrstarlineУкраина, Киев и область | Местные новости | 20-07-2024 11:22 | UkrNews24 - Новости Украины и мира > Вести от этого источника
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаКиев |
Добавить комментарий к новости "В Україні стартував безстроковий широкомасштабний соціальний проект на допомогу дітям-сиротам «Не відштовхни мене!»"