Подробно
Ковалець програла у фіналіДоволі впевнено виступила на 18-му юніорському тенісному турнірі першої категорії у німецькому місті Офенбах рівнянка Софія Ковалець. На шляху до фіналу наша 15-річна спортсменка, яка мала четвертий номер посіву, здобула чотири перемоги, причому переважно над старшими за віком суперницями зі Словаччини, Польщі, Франції та Аргентини. У фіналі Софії протистояла третій номер посіву 17-річна румунка Крістіна Діну. На жаль, у вирішальній зустрічі у рівнянки забракло сил та майстерності — 3:6, 0:6. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "Ковалець програла у фіналі"