Подробно
Табір для дітей у Кончі-ЗаспіУкраина, Киев и область | Футбол | 31-05-2010 | ФК «Динамо Київ» Офiцiйний сайт > Вести от этого источника
В останній день травня для вихованців клубної дитячо-юнацької школи ім. Валерія Лобановського відкрилися двері літнього оздоровчого табору. У Кончі-Заспі, недалеко від клубної бази, в урочистій атмосфері відбулася церемонія підняття динамівського прапора, з напутливими словами до дітей та їхніх батьків звернулися директор школи Анатолій Шепель та керівник відділу селекції Володимир Онищенко. Після цього черговий літній сезон для динамівських дітей було офіційно оголошено відкритим. Першими його "мешканцями" на найближчі 10 днів стали хлопці 2000-го року народження. Источник: ФК «Динамо Київ» Офiцiйний сайт | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаКиев![]() |
Добавить комментарий к новости "Табір для дітей у Кончі-Заспі"