Подробно
У Дрогобичі ПР організувала зустріч дітям-інвалідам із учасником Паралімпійських ігор Олегом ЛещишиномУкраина, Львов и область | Местные новости | 26-05-2010 17:01 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів > Вести от этого источника
20 травня у ЗОШ №14 м. Дрогобича за сприяння Дрогобицької міської організації Партії регіонів для дітей-інвалідів була проведена зустріч з учасником Х Паралімпійських ігор у Ванкувері, майстром спорту міжнародного класу, багаторазовим чемпіоном України з легкої атлетики, чемпіоном Європи, призером чемпіонату світу Олегом Лещишином. Про це ЗІК повідомила прес-служба ЛОО ПР. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛьвов![]() |
Добавить комментарий к новости "У Дрогобичі ПР організувала зустріч дітям-інвалідам із учасником Паралімпійських ігор Олегом Лещишином"