Подробно
Депутат не голосував за недовіру Горбалю з міркувань збереження «Євро-2012»Украина, Львов и область | Местные новости | 19-05-2010 17:58 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів > Вести от этого источника
Певна частина депутатів Львівської облради сьогодні робить усе для того, щоби «Євро-2012» у Львова забрали. Таку думку у коментарі ЗІКу повідомив депутат облради Богдан Кук, кажучи, що з огляду на це утримався від таємного голосування за висловленню недовіри голові Львівської ОДА Василю Горбалю. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛьвов![]() |
Добавить комментарий к новости "Депутат не голосував за недовіру Горбалю з міркувань збереження «Євро-2012»"