Подробно
Ігор Родзяк: «Зіграність поки що бажає кращого»Регбійний клуб «Рівне» минулої суботи провів історичну першу домашню гру у вищій лізі з регбі-15. У минулі роки наша команда отримувала вже право виступати у цьому дивізіоні, втім, тоді на підвищення у класі з різних причин не наважилась. І ось дебют, щоправда, саме у Рівному, адже до того підопічні Ігоря Родзяка провели вже дві гри в гостях. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "Ігор Родзяк: «Зіграність поки що бажає кращого»"