Подробно
Голова адміністрації побував на будівництві дитячої обласної лікарніУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 15-05-2010 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 14 травня голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб побував на будівництві дитячої обласної лікарні, де провів робочу нараду щодо завершення будівництва медичного закладу. Це вже друга нарада, яка проводиться безпосередньо очільником області на об’єкті і надалі вони відбуватимуться щомісяця. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова адміністрації побував на будівництві дитячої обласної лікарні"