Подробно
Хто отримає комунальне майно Рівненщинни?Украина, Ровно и область | Местные новости | 13-05-2010 15:17 | Регiоальний портал - РIВНЕ > Вести от этого источника
Обласна рада завтра вирішуватиме, чи довірити управління комунальним майном Рівненщини облдержадміністрації, яка того прагне. Тим часом Степан Жданюк, начальник відділу з управління комунальною власністю територіальних громад області, впевнений, що рішення таке буде прийнято, а наступним кроком буде звільнення його з посади. Степан Жданюк за цим можливим рішенням вбачає політичний підтекст: облдержадміністрація хоче забрати функції з призначення керівників комунальних закладів для посилення адмінресурсу на наступні вибори. Керівництво ОДА такі закиди відкидає. - Передати управління майном необхідно для того, щоб ми могли оперативно реагувати на безлад, який коїться в комунальних закладах, - говорить голова Рівненської ОДА Василь Берташ. - Мені постійно скаржаться люди, більше 100 дзвінків на гарячу лінію щодня. Останній кричущий випадок - дзвонить жінка, яка привезла дитину з апендицитом до однієї з лікарень, де з неї вимагали 800 гривень для того, щоб зробити операцію. А в неї грошей не було...Коментуючи проект рішення про передачу функції управління комунальним майном області, Степан Жданюк запевняє:- Після того як у 2007 році управління майном комунальної власності було передано від ОДА обласній раді, було дуже багато зроблено того, що не могла вирішити адміністрація. Тому не варто говорити, що при обласній раді комунальним закладам погано. Що стосується призначення керівників, то кандидатури головних лікарів усіх комунальних обласних медичних закладів подає на затвердження сесією обласна державна адміністрація. І тільки один раз за три роки депутати відмовилися затвердити запропоновану ОДА кандидатуру. Щодо керівників навчальних закладів, то облрада взагалі лише погоджує ці кандидатури. Окрім того, облдержадміністрація сьогодні і так має достатньо повноважень для того, щоб контролювати роботу всіх комунальних підприємств. По суті, від того, що передасться управління, зміняться лише керівники закладів. Це йде просто робота над створенням адмінресурсу під наступні вибори. Я навіть впевнений, що це питання пройде на сесії, бо я знаю, як там домовляються. Источник: Регiоальний портал - РIВНЕ | Прочитать на источнике Вести по теме
Як доглядати за вертикальними жалюзі?Украина, Ровно и область | Местные новости | 17-07-2024 14:41 | Преса Рівне > Вести от этого источника
Культиватор – непростий вибір для аграріївУкраина, Ровно и область | Местные новости | 17-07-2024 10:29 | Преса Рівне > Вести от этого источника
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "Хто отримає комунальне майно Рівненщинни?"