Подробно
ПоїхалиМатчем «Шахтар» (Червоноград) — «Каскада» (Рівне) стартував другий чемпіонат Української ліги спідвею. На цей матч наш клуб приїхав сформований вийнятково з рівненських гонщиків. Натомість у складі «гірників» було два поляка (Павел Хліб та Збігнев Сухецький), а також росіянин з українською ліцензією (Олександр Локтаєв). На жаль, ниніншні рівненські спідвеїсти не надто конкурентоздатні, а відтак рівної боротьби не вийшло. Діючий чемпіон ліги «Шахтар» легко переміг — 63:30. Головною ударною силою «Каскада» був Олександр Бородай, який набрав 16 очок, в активі Володимира Колодія-старшого — 6, у Володимира Колодія-молодшого та Віталія Лисака — по 3, у Павла Кондратюка — 2, Володимир Омелян очок не набрав. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "Поїхали"