Опубликовано: Інна Хімічук
КРУ інформує
Скарга уманчанина до КРУ підтвердилась
Контрольно-ревізійним управлінням у Черкаській області велика увага приділяється організації роботи зі зверненнями громадян. Для забезпечення конституційних прав громадян на звернення в управлінні працює громадська приймальня, начальником КРУ та його заступниками проводиться особистий прийом громадян. Продовжується практика систематичного спілкування з громадянами у форматі “гарячий телефон”. З початку року керівництвом обласного управління та його підрозділів на місцях проведено 9 таких сеансів, під час яких громадяни мали змогу повідомити про факти порушення законодавства з фінансових питань та отримати вичерпні відповіді та кваліфіковані консультації. В облКРУ та територіальних підрозділах працюють „телефони довіри”, за якими надійшло 9 звернень громадян.
Всього протягом І кварталу 2010 року на адресу управління надійшло 34 звернення громадян. Значна частина звернень стосувалась питань правильності нарахування та виплати заробітної плати, відпускних, комунальних платежів, пенсій, а також містили прохання роз’яснити законодавство. Усім громадянам надано необхідну консультативну допомогу в межах компетенції служби.
Протягом І кварталу 2010 року надійшло 3 анонімних звернення. Оскільки ці звернення стосувались зловживань завідуючою дитячим садочком, адміністрацією загальноосвітньої школи та керівництвом музею, всі вони направлені до правоохоронних органів. Ці звернення також будуть враховані при проведенні планових контрольних заходів.
Крім того, КРУ отримано 7 звернень, в яких повідомлялось про крадіжки, нестачі та інші зловживання, які теж направлено до правоохоронних органів для прийняття рішень згідно чинного законодавства.
Із 6 звернень щодо проведення ревізій у 2 випадках призначено проведення контрольних заходів (в 4 – надано необхідну інформацію).
Нерідко в ході проведення ревізій підтверджуються факти, наведені у скаргах громадян. Так, взявши до відома звернення уманчанина, фахівці контрольно-ревізійного відділу в м.Умані та Уманському районі під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу житлового господарства Уманської міської ради перевірили використання бюджетних коштів на проведення робіт з капітального ремонту покрівлі одного з житлових будинків райцентру. На вказаному об’єкті ревізорами встановлено завищення вартості робіт, які виконувались приватним підприємством "Центр оцінки земельних ресурсів" в серпні та грудні 2008 року, на загальну суму 56,6 тис.грн. Зокрема, безпідставно включивши до розцінок з розбирання та улаштування покриття покрівлі з хвилястих азбестоцементних листів, улаштування лат вартість роботи автогідропідіймача та крана на автомобільному ходу вантажопідйомністю 16 т, які не передбачені зазначеними розцінками, а також автомобіля бортового вантажопідйомністю до 3 т за відсутності такої потреби, підрядником було завищено розцінки на суму 23,7 тисяч гривень.
При відсутності підтверджуючих документів щодо понесених витрат на сплату ПДВ при закупівлі будівельних матеріалів та послуг ПП «Центр ОЗР» безпідставно включено ПДВ у вартість придбання матеріалів і послуг з урахуванням єдиного податку, що спричинило завищення вартості робіт на загальну 17,9 тисяч гривень.
Крім цього, на 2,9 тис.грн. завищено загальновиробничі витрати через неправильне застосування ПП «Центр ОЗР» коефіцієнтів при визначенні загальновиробничих витрат.
Вибірковим контрольним обміром виконаних робіт, проведеними за участю представника підрядної організації та відділу житлового господарства, встановлені розбіжності між фактично виконаними обсягами робіт та обсягами, вказаними в актах, що призвело до завищення вартості виконаних робіт з капітального ремонту покрівлі житлового будинку більше ніж на 12 тисяч гривень.
Прес-служба КРУ у Черкаській області
Источник: VseVesti.com | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Скарга уманчанина до КРУ підтвердилась"