Подробно
Мирон МАРКЕВИЧ: "Хочу, чтообы наша сборная играла против наисильнейших"![]() Федерація Футболу України запропонувала Львову провести товариську гру нашої національної збірної. Команда Мирона Маркевича хоче 29 травня цього року на полі стадіону «Україна» зіграти із румунами. Керівництво міста підтримало цю ідею. Тепер справа за гарантіями прийому національних збірних. ФФУ сподівається отримати ці документи від львівської влади впродовж найближчих семи днів.
Одразу після призначення головним тренером збірної України Мирон Маркевич заявив, що його підопічні повинні грати на стадіонах, які прийматимуть Євро-2012. Отож Львову, як казав тоді наставник, найближчим часом матчі збірної не загрожують. Тепер же Маркевич змінив думку. Мовляв, збірній для покращення рейтингу потрібні перемоги навіть у спарингах, а у Львові «синьо-жовті» ще не програвали.
Про товариські матчі збірної і не тільки Мирон Богданович розповів ексклюзивно «Погляду».
- На зустрічі з керівництвом ФФУ ми домовилися, що збірна проводитиме матчі в різних регіонах. Хочемо, щоби мешканці різних міст могли на власні очі побачити гру нашої команди. Як відомо, першу гру проведемо 25 травня у Харкові проти команди Литви. Потім плануємо перебазуватися у Львів, де маємо зіграти із румунами. ФФУ уже спілкувалася із львівською владою стосовно гри нашої збірної. Тепер справа лише за галичанами. А на початку червня зіграємо на виїзді з норвежцями. Сподіваюся на те, що наші плани вже не коригуватимуть. Вже й так було багато змін. То з Ганою мали грати, то з Алжиром. Але вони постійно щось змінювали, ніяк не могли визначитися зі своєю підготовкою до чемпіонату світу.
- Зрештою, ФФУ домовилася про спаринг із румунами. Зважаючи на те, що наша команда готується до першості Європи, ця зміна суперника вам лише на руку…
- Погоджуюся… Румуни в Європі не на останніх ролях. Я ж хочу, щоб наша збірна грала проти найсильніших суперників. У наших планах іще цього року спаринг із голландцями. Це взагалі чудово.
- Наприклад, збірні Бразилії за товариські матчі із не найсильнішими командами беруть гроші. ФФУ не планує платити суперникам за спаринги?
- Про те, що бразильці й інші топові збірні мають прайс на товариські матчі знаю лише із чуток. Із керівництвом ФФУ ми про таке ніколи не говорили.
- Чому ви вирішили провести перший збір національної команди лише в травні – після закінчення клубного сезону, коли всі футболісти думками вже будуть у відпустці?
- Ні в яких відпустках вони не будуть – приїдуть через чотири дні після завершальних матчів своїх команд. А вже 25 травня – перша гра з литовцями. Збирати гравців раніше я не бачу сенсу. До кінця травня вони повинні перебувати в клубах, а ми за ними спостерігатимемо, щоби зібрати всіх кращих на перший збір.
– Результати товариських зустрічей матимуть для вас принципове значення?
– А навіщо ж тоді виходити на полі? Хоча мене також хвилює рівень гри в товариських матчах, але ж це від їхніх результатів залежить, яке місце займатиме збірна в рейтингу FIFA.
- Мироне Богдановичу, в середу (7 квітня) ви всього на кілька годин навідалися до Львова, щоб переглянути гру «Карпат» із «Таврією». Це вже не вперше вам доводиться вириватися із Харкова, щоби побачити в інших містах потенційних збірників. Від такого ритму сумісника дуже втомлюєтеся?
- Звісно, роботи стало значно більше. Побільшало також і відповідальності та нервової напруги. А тут іще й «Металіст» грає не так, як би хотілося. Через місяць потрібно оголосити список збірної. А тому нікуди не дінешся, доводиться подорожувати Україною, проглядати збірників. Добре, хоч помічники допомагають. На втому не скаржусь, знав, на що йду.
- У вас уже є розширений список футболісті?
- У нас немає багато кандидатів. Визначили коло кандидатів із 20-25 футболістів, але про прізвище краще не питайте, все одно нічого не розповім (сміється).
- Коли ми з вами попереднього разу спілкувалися, ви нарікали на те, що українці в іноземних клубах не мають практики. Воронін і Алієв це питання, схоже, вирішили. Інша справа в Тимощука та Чигринського. Вам не здається, що для збірної буде краще, якщо вони змінять клуб?
- Я б дуже хотів, щоб Анатолій усе ж зумів пробитися до складу «Баварії», а Дмитро до складу «Барселони». Якщо не вдасться, то вони і самі все прекрасно розуміють... Гравцеві збірної потрібна ігрова практика. У будь-якому випадку ми на них розраховуємо.
- Не дивлячись на те, що 2012 року Тимощуку виповниться 33 роки?
- Це ігровий вік. Він товаришує з режимом, тому навіть не сумніваюся, що й через два роки Анатолій буде у повному порядку. Источник: ПРО ФУТБОЛ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Мирон МАРКЕВИЧ: "Хочу, чтообы наша сборная играла против наисильнейших""