![Гравці](http://www.fcdynamo.kiev.ua/download/image/_MG_7139.JPG)
Момент із вилученням прокоментував і винуватець ситуації Марко ДЕВИЧ:
- Головний арбітр моменту не бачив. Тільки після того, як йому щось підказав боковий, він мене вилучив.
- Ти вдарив Михалика по обличчю?
- Ні. Я трохи штовхнув Тараса, але ж штовхаються всі, я не бачу в цьому нічого кримінального. Я його не вдарив, не плюнув – чесно кажучи, я так і не зрозумів, за що отримав червону картку.
- Ти виказував якісь претензії Єременку…
- До цього був фол на Жажі, але суддя не свиснув. Шовковський вибив м’яча на Єременка, а Роман залишив його у грі. Я ж із емоціями сказав йому вибити його за межі поля, адже в нас гравець лежав на газоні. Динамівець віддав пас назад, і я жорстко пішов у підкат, але не чіпав суперника і про навмисну грубість навіть і не думав. Динамівці попрямували до мене із криками: «Що ти робиш?», і мені показали червону картку. Ярмоленко ще сказав, що ми не вибили м’яча, коли він лежав на газоні… Але я цього не бачив. Ми розійшлися і хотіли далі нормально грати у футбол.
- «Металіст» засудили?
- Я не люблю розкидатися такими гучними фразами. Просто вболівальники чекали від цієї гри набагато більшого.
- Можна сказати, що цей момент зламав гру?
- Важко сказати, я відразу пішов до роздягальні й майже не дивився матч, лише останні хвилин 20-25.
- Було помітно, що твоя команда вже не та?
- Звичайно. «Динамо» – дуже хороша і висококваліфікована команда. Грати проти неї в меншості дуже непросто.
- Що тобі сказав Мирон Маркевич?
- Поки нічого, я був на допінг-контролі.
- А партнери не дорікали?
- Ні. Їх мені шкода більше за все, адже я підвів команду. Але повторююся, в мене не було ніякого злого наміру, і я не зробив нічого такого, що заслуговувало б на вилучення, тим паче в такій грі, як сьогодні.
- Чи буде «Металіст» подавати апеляцію?
- Не знаю, але дуже сподіваюся, що все закінчиться добре. Мені дуже хочеться грати вже в наступному матчі.
- У «Металіста» ще є шанс поборотися за друге місце?
- Ми будемо прагнути вигравати кожен матч, але після цієї поразки нам буде дуже важко. Розрив між другим і третім місцем досягнув уже дев’яти очок, гадаю, буде дуже складно. Навряд чи «Динамо» дозволить нам це зробити.
- Коли б не вилучення, «Металіст» міг би зіграти хоча б унічию?
- Я в цьому впевнений на сто відсотків. Це мінімум, на що ми могли претендувати. На нас був великий тиск, ми знали, що якщо витримаємо перші півгодини, все може скластися непогано. Так, «Динамо» забило на 17-й хвилині, але якби навіть за рахунку 2:0 на їхню користь ми забили гол, їм було б важко.* * *
Денис ОЛІЙНИК, півзахисник «Металіста»:
- Не можу говорити напевно про епізод із вилученням. Цей момент потрібно дивитися ще раз. Девич каже, що він не чіпав нікого. А якщо він нікого не чіпав, значить, суддя просто зіпсував гру. Рахунок був 1:0, і ми б подивилися, як закінчилася гра. А так, із цим вилученням виграти було складно.
- Що казав Маркевич у роздягальні?
- Він сказав, щоб ми продемонстрували характер, не падали духом, адже ще 45 хвилин до закінчення гри. У футболі все можливо. Маркевич прагнув налаштувати нас на те, щоб ми могли ще відігратися.
- Але ви все ж таки занепали духом?
- А спробуйте вдесятьох грати… У судді запитайте краще, хто занепав духом. Я дуже хочу переглянути цей матч.
- Девич ніби вдарив Михалика по обличчю…
- Не Михалика взагалі, а кажуть, що Єременка. Тут важко судити. Одні кажуть, що вдарив, інші кажуть, що ні. Це, повторюся, знову ж таки потрібно дивитися пізніше. Там у першому таймі динамівцям можна було давати жовті картки, але суддя цього не зробив. На це є суддівський комітет, нехай він і розбирається.
- Можна сказати, що цей матч був ключовим для «Металіста»?
- За вдалого розкладу ми могли наблизитися до київського «Динамо» і поборотися за друге місце. Але оскільки ми невдало зіграли…
- Розмовляли в роздягальні з Девичем?
- Так, і він каже, що нікого не чіпав.* * *
ЕДМАР, півзахисник «Металіста»:
- Гра вийшла складною. Ми хотіли показати красивий футбол, але не склалося. Грати вдесятьох проти «Динамо», тим паче програючи в рахунку, дуже складно.
- Чи був цей матч ключовим для вас?
- Не можу сказати, що ключовим. У нас залишилося ще вісім ігор, до яких необхідно готуватися серйозним чином.
- Як команда себе почуває психологічно?
- Звичайно, всі засмучені після програшу з таким великим рахунком. Але життя триває, і футбол зокрема.
- Що казав вам Мирон Маркевич у роздягальні?
- Щоб продовжували грати, адже у футбольній кар’єрі так трапляється: іноді виграєш, іноді програєш.
- Можете зараз пригадати, коли востаннє програвали з таким великим рахунком?
- Чесно кажучи, не пригадую.
Яна Котик та Ілля Губань, спеціально для Інформаційного відділу ФК «Динамо» (Київ)
Источник: ФК «Динамо Київ» Офiцiйний сайт | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Гравці "Металіста" – про вилучення Девича і не тільки"