Для добросовісних платників за житлово-комунальні послуги в столиці влаштовують уже третю заохочувальну акцію. Наразі замість дорогоцінного металу та цінних подарунків киянам пропонують взяти участь у розіграші лотереї. Учасники заходу можуть виграти від 100 до 25 тис. грн. А якщо пощастить, то заволодіти кругленькою сумою в 100 тис. грн. Акція триває з 10 до 28 лютого. Першим 25-м переможцям спонсори вже виплатили 2800 грн. І надалі такі заохочувальні заходи проводитимуть для кин. Про це "Хрещатику" розповів директор Головного інформаційно-обчислювального центру КМДА.
— У столиці триває третя заохочувальна акція серед добросовісних платників за спожиті житлово-комунальні послуги. Скільки киян долучилося?— Річ у тім, що акцію ми планували провести наприкінці минулого року, але потім перенесли терміни. Під час першого етапу (з 21 до 27 грудня) в Саll-центрі зареєструвалося 1670 сумлінних платників, під час другого (з 12 до 19 січня) ще 1403 особи. Усі вони можуть взяти участь у заході.
— Під час попередніх розіграшів добросовісні платники за ЖКП мали змогу виграти золоті зливки, срібні монети чи фільтри для води. Що наразі їм запропонують організатори та спонсори?— Цього разу це квитки державної благодійної київської муніципальної лотереї під назвою “Хрещатик”. Їх безплатно видають учасникам заохочувальної акції з 10 до 28 лютого.
— Як добросовісні платники довідалися, що вони стали учасниками заходу?— В акційних рахунках за січень 2010 року, які кияни отримують нині, надруковано повідомлення такого змісту: “Початок акції 10.02. Банк-спонсор ВАТ КБ “Хрещатик”. Поруч зірочками буде зазначено кількість лотерейних квитків, які добросовісні мешканці столиці можуть безплатно отримати під час сплати рахунку.
— Від чого залежить кількість виданих лотерейних квитків?— Насамперед від нарахованої суми за ЖКП. Кияни можуть отримати один лотерейний квиток, якщо нарахування не перевищують 100 грн, два квитки — від 100 до 300 гривень, чотири квитки — якщо сума нарахувань перевищує 300 гривень.
— Яка мінімальна та максимальна суми виграшу?— Вона становить від 100 до 25 тисяч гривень. Але є й проміжні виграші на суму 5 тисяч, 10 тисяч гривень. Не без того, що власник чотирьох лотерейних квитків може стати переможцем та зірвати “джек-пот”, тобто виграти 100 тисяч гривень.
— Коли і де переможці можуть отримати свої виграші?— Загалом усі переможці стануть відомі після 28 лютого. У разі перемоги учасник звертається за адресою — проспект Перемоги, 52/2, з 9.00 до 18.00 без обідньої перерви в робочі дні. При собі потрібно мати виграшний білет та паспорт.
— Якщо акція розпочалася з 10 лютого, то вже є перші переможці?— Звичайно. По виграші вже звернулося 25 киян. Загальна сума виплат наразі становить 2800 грн. Три особи виграли по 200 грн, інші — по 100 грн кожен.
— Скільки добросовісних платників брали участь у попередніх заохочувальних акціях?— Скажімо, в грудні 2008 року за телефоном “15-51” зареєструвалося 2451 добросовісних платників із 249 713 можливих. Тоді розігрувалося 603 призи. Другий розіграш відбувся у серпні 2009 року. Його учасниками стали 10 910 киян. Спонсори надали організаторам 616 призів.
— Який зиск від акції матиме банк, який є спонсором?— Насамперед банк зможе підняти свій рейтинг платежів. Адже всі учасники акції здійснюють платежі за ЖКП саме в цій фінансовій установі. Відтак прийом платежів до банку відчутно зростає. Водночас лотерея є благодійною. Тобто відсоток від реалізації квитків спрямовують на благодійні потреби, в соціальні сфери, зокрема для малозабезпечених родин, дітей з обмеженими фізичними потребами.
— Для добросовісних платників розігрували цінні подарунки, лотерейні квитки, а чи запроваджуватимуться якісь нові види і форми заохочень?— За підсумками останньої акції, ми плануємо проаналізувати відгуки киян щодо проведення таких заходів. Адже траплялися нарікання, мовляв, сподівалися щось виграти і нічого не отримали. Тому будемо удосконалювати форми роботи, щоб невдоволених серед учасників не було. Можливо, запропонуємо спонсорам видавати учасникам акції, за їхнім бажанням, замість лотереї гроші. Як то мовиться, ліпше синиця в руках, ніж журавель у небі.
— Як часто відбуватимуться заохочувальні акції, і коли чекати наступної?— Плануємо проводити такі заходи двічі на рік: за підсумками року та півріччя.
— Така форма заохочення мешканців є власною моделлю чи запозичена? Тобто щось таке вже в якійсь державі відбувалося?— Це власне київська модель. Лише один раз у місті Коростені Житомирської області щось подібне відбулося. Тоді на центральній площі розігрували холодильники для добросовісних платників. Але то була одноразова акція. Такого немає в жодному місті світу.
— Чи братимуть участь в акції добросовісні кияни, яким райони ще не перерахували кошти за незадовільно прибрані від снігу прибудинкові території?— Кияни отримують рахунки раз на місяць. Райони ж мають здійснити перерахунки до кінця лютого. А загалом це не вплине на добросовісних платників — учасників акції.
— Чи є вже відчутний прогрес від проведення таких акцій?— Якщо проект триває, значить, в ньому є потреба. На жаль, у Києві, в Україні немає жорстких санкцій за несвоєчасну сплату за комунальні послуги. То чому ж ми не можемо заохочувати киян, які своєчасно, з місяця в місяць, розраховуються за спожиті гарячу та холодну воду, тепло.
Спілкувався Віталій КУРІННИЙ, “Хрещатик”
Источник: Хрещатик - Київська мунiципальна газета | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Станіслав Каплуненко: “У нас немає штрафів за невчасну сплату за послуги ЖКГ, натомість є хороші грошові виграші для добросовісних киян”"