Подробно
Костопільська влада заборонила ввозити «чуже» сміттяУкраина, Ровно и область | Местные новости | 04-02-2010 10:28 | Регiоальний портал - РIВНЕ > Вести от этого источника
Відтепер ввозити будь-яке сміття та відходи до Костопільського району з-за його меж - заборонено. Таке рішення прийняла Костопільська райрада. Нагадаємо, на початку січня на Костопільщині розгорівся скандал навколо діяльності на землях ФГ «Марічка» Малолюбашанської сільради сміттєзвалища, на яке звозили сміття з Тернопільської області. Тамтешня місцева влада запідозрила, що робиться це незаконно, тож вирішила створити спеціальну комісію - перевірити не тільки дозволи на захоронення тернопільських відходів, а й взагалі правомірність функціонування цього «фермерського» смітника.Минулого тижня на сесії райради прийнято рішення заборонити ввозити до району будь-які відходи, окрім місцевих, а керівнику ФГ «Марічка» Віктору Свинарському доручили подати на наступну сесію ради висновки державної екологічної експертизи захоронених на його смітнику відходів.Віктор Свинарський, керівник ФГ «Марічка»:- Перевірки порушень у діяльності сміттєзвалища не виявили. Що стосується державної екологічної експертизи, то якщо надійде така вказівка з екологічних контролюючих органів, то проведу її. І взагалі не розумію, навіщо було піднімати всю цю бучу? Хтось сказав, що мені за тернопільське сміття перерахували 140 тисяч гривень, то, може, когось просто «жаба задушила»... Сміття з Тернополя я й так вже не приймаю, бо вони просили допомогти лише на кілька днів. Для чого мені усі ці проблеми? Я фактично утримую увесь Костопіль, бо сміття більше нікуди вивозити. В 1994 році мене попросили приймати сміття з району протягом одного року, потім попросили продовжити діяльність сміттєзвалища ще на рік. І так воно до цього часу й тягнеться. Думаю, може, взагалі його зараз закрити, а влада хай думає, що їм робити з усім своїм сміттям. І це буде другий Тернопіль... Щодо рішення сесії райради відносно заборони «ввозити в район будь-яких відходів та сміття з-за його меж», то хочу спитати, чи депутати знають, що саме на відходах сьогодні і працюють на Костопільщині підприємства, той же завод скловиробів, «Свіспан Лімітед» та інші? Источник: Регiоальний портал - РIВНЕ | Прочитать на источнике Вести по теме
Як доглядати за вертикальними жалюзі?Украина, Ровно и область | Местные новости | 17-07-2024 14:41 | Преса Рівне > Вести от этого источника
Культиватор – непростий вибір для аграріївУкраина, Ровно и область | Местные новости | 17-07-2024 10:29 | Преса Рівне > Вести от этого источника
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "Костопільська влада заборонила ввозити «чуже» сміття"