![](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/13737.jpg)
Новий 2010 рік чоловічий волейбольний клуб "Імпексагро Спорт Черкаси" розпочав одразу двома перемогами. Наші хлопці майже всуху розгромили вінницький "СДЮСШ – Міцний горішок", який приїхав до Черкас в рамках чемпіонату України з волейболу.
Крім того, побачити гру черкащан можна було не лише наживо в залі Палаці спорту "Будівельник", а й вдома завдяки проведеній вперше в Україні прямій відеотрансляції на інтернет-сайті клубу.
Тривала перерва в іграх, пов’язана зі святами, а також пропуск попереднього туру чемпіонату через вихід із Суперліги київського "Локомотива" неабияк позначилися на грі з вінничанами.
Перша партія розпочалася із "гойдалок", де перевагу у рахунку до другої технічної перерви мала по черзі то одна, то інша команда. Втім, ознайомившись із обстановкою на майданчику, черкащани знайшли слабке місце суперника, і цифри на табло швидко змінилися на користь "Імпексагро" – 25:17. У цьому сеті найбільше запам’ятався потужний кидок 12-го номера нашої команди Дмитра Сухініна, який з подачі зумів принести команді переможне очко і збити з ніг ліберо вінничан.
У другій партії проблем із "СДЮСШ" у наших волейболістів майже не було. Добриця, Юшкевич, Пясковський, Воробей не тільки вміло атакували суперника, а й майже не давали вінничанам шансів закинути м’яч у наше поле. Із солідним відривом у 17 очок черкащани за двадцять хвилин завершили сет (25:8). У третій партії гості дещо заворушилися, і до восьми очок команди йшли м’яч-у-м’яч. Втім, так тривало недовго і після чотирьох влучних подач Сухініна та хитрих комбінацій нашої першої лінії – все у черкащан пішло як по маслу: 25:19 в рахунку і стовідсоткова перемога у грі.
А от матч-відповідь показав, що суперника не варто недооцінювати. Незважаючи на те, що "СДЮСШ" є дебютантом цьогорічної Суперліги і посідає передостанню позицію в турнірній таблиці, команда має неабиякі амбіції і в деяких ігрових моментах справді нагадує міцного горішка.
Стартовий період другої гри гості розпочали агресивною атакою, тому "аграріям" довелось щосили поборотися за м’яч і підключити свій захист, який допоміг здобути перемогу у цьому сеті – 25:22. У наступній партії вінничани були ще зібранішими. Нашим волейболістам же дещо не щастило з подачами: то в сітку влучали, то м’яч опинявся за межами поля. Також декілька голів "імпексагрівці" пропустили і в центрі поля, тому партія закінчилася на користь гостей (19:25). Однак невдача в одному із сетів не вибила "Імпексагро" із колії. Наступні дві партії черкащани відіграли без надзусиль і здобули перемогу з чималим відривом – 25:19 та 25:17.
У грі проти "Міцного горішка" вдало виступав і колишній гравець цієї команди та нинішній нападаючий "Імпексагро" Іван Слинчук, який приніс команді за обидві гри 28 очок. А поле суперника захищав діагональний гравець Андрій Тупчій, який колись був одним із "аграріїв".
Головний тренер "Імпексагро Спорт Черкаси" Юрій Мельничук:
– Я задоволений грою своїх підопічних. Хлопці добре розпочали та закінчили перший матч із вінничанами. Майже усі партії пройшли з чималими відривами за рахунок вдалих подач черкащан. Гра-відповідь розпочалася не на такому емоційному піднесенні, адже важко після чистої перемоги налаштуватися на такий же результат.
Попереду у нас виїзна гра з "Юридичною Академією", рахунок якої вирішуватиме, чи потрапимо ми до фіналу найсильніших команд України. Тому нині у клубу основна мета – докласти максимальних зусиль і перемогти.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости ""Імпексагро" розкусив "Міцного горішка""