Сьогодні, 25 січня, розпочався робочий візит до США делегації Повітряних Сил Збройних Сил України. Повідомляє прес-служба Мінооборони.
Метою візиту є вивчення питань початкового курсу військової підготовки ВПС США та підготовки сержантського складу.
Представники Повітряних Сил ЗС України, відповідальні за планування та підготовку військовослужбовців за контрактом, протягом тижня на авіабазі “Лекленд” ознайомляться з методами, структурою та порядком проведення курсу початкової військової підготовки, системою планування, підготовки та підвищення кваліфікації сержантського складу ВПС США.
До складу української військової делегації на чолі з начальником управління особового складу – заступником начальника штабу Командування Повітряних Сил ЗС України генералом-майором Олександром Волковим, входять представники відділу комплектування управління особового складу Командування Повітряних Сил ЗС України та навчального відділу Об’єднаного навчального центру, що розташований у місті Василькові на Київщині, викладачі школи сержантів Об’єднаного навчального центру, представники старшинського складу батальйону аеродромно-технічного забезпечення зі Старокостянтинівського гарнізону та інші.
За словами начальника відділу комплектування управління особового складу Командування Повітряних Сил ЗС України полковника Олександра Давідчука, захід сприятиме поглибленню співробітництва між Україною та США з питань удосконалення системи планування, підготовки та підвищення кваліфікації військовослужбовців служби за контрактом, тактики, методів і порядку бойової підготовки підрозділів, укомплектованих контрактниками, професійного удосконалення сержантського складу.
Під час заходу українська сторона ознайомиться з нормативно-правовими документами з питань початкового курсу військової підготовки ВПС США та підготовки сержантського складу. Українські військові та американські експерти обговорять низку важливих питань стосовно вимог до кандидатів та методів початкової військової підготовки, структури та порядку проведення курсу початкової військової підготовки, розглянуть питання розробки та оцінки навчальної програми та інші. Особливу увагу буде приділено питанням дисципліни та мотивації новобранців до сумлінної служби, а також критеріям відбору інструкторів.
Слід зауважити, що участь представників Повітряних Сил у зазначеному заході сприятиме процесу реформування освіти та підготовки військовослужбовців за контрактом Збройних Сил України у відповідності до стандартів НАТО.
Візит, який відбувається на запрошення Європейського командування Збройних Сил США та є плановим заходом міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України, триватиме до 30 січня.
Источник: Хрещатик - Київська мунiципальна газета | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Розпочався робочий візит до США делегації Повітряних Сил Збройних Сил України"