Подробно
Микола Морозюк: "Розмірковую над пропозиціями"Украина, Киев и область | Футбол | 23-01-2010 | ФК «Динамо Київ» Офiцiйний сайт > Вести от этого источника
![]() Півзахисник «Динамо» Микола Морозюк першу половину сезону провів в оренді в київській «Оболоні», але під час нинішньої зимової перерви ледь не опинився в донецькому «Металургу». Поки питання щодо його переходу до донецької команди не врегульоване, Микола виступає за молодіжну команду «Динамо» на турнірі Макарова. Після чвертьфінальної гри проти «Вишневе-Динамо» динамівський півзахисник поділився враженнями від матчу, а також розповів про свої перспективи в Донецьку. Источник: ФК «Динамо Київ» Офiцiйний сайт | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаКиев![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Морозюк: "Розмірковую над пропозиціями""