Подробно
Леонід Черновецький виконав свій громадянський обов’язокУкраина, Киев и область | Политика | 17-01-2010 16:26 | Хрещатик - Київська мунiципальна газета > Вести от этого источника
Київський міський голова Леонід Черновецький проголосував на чергових виборах Президента України.«Як законослухняний громадянин своєї держави, я виконав сьогодні свій громадянський обов’язок і проголосував. Дуже важливо, щобкожен киянин, кожен громадянин України скористався власним правом вибору і обов’язково здійснив сьогодні своє волевиявлення», – сказав Леонід Черновецький.«Я сподіваюсь, що з моїм голосом Україна обере Президента, який зробить нашу країну сильною і заможною державою», – додав міський голова. Источник: Хрещатик - Київська мунiципальна газета | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаКиев |
Добавить комментарий к новости "Леонід Черновецький виконав свій громадянський обов’язок"