Подробно
У кіноцентрі «Ера» з’явився поп-корнЦе стало одним з нововведень, яке запровадили нові керівники кінотеатру — представники всеукраїнської мережі кінотеатрів «Мультиплекс». З першого січня приміщення «Ери» орендує столичний «Мультіплекс-Холдинг», і тут уже відбуваються зміни. Відвідувачі кажуть — зміни позитивні. Зокрема, під час сеансу вже можна жувати поп-корн, на необхідності появи якого постійно наголошували любителі кінематографа, і не слухати музику з корпоративної вечірки, яка відбувається у фойє кіноцентру. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "У кіноцентрі «Ера» з’явився поп-корн"