![Зустрівшись із уманчанами, Ющенко відповів на їхні запитання](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/13588.jpg)
Статус національного і нову назву "Український національний університет садівництва" отримав Уманський аграрний університет. Зустрічаючи Президента України Віктора Ющенка у вщент набитому залі міського Будинку культури, уманчани слухали про перспективи країни та висловили підтримку Президенту, подарували йому картину уманського майстра із пейзажем Софіївки.
Президент – про...
...шкільні автобуси: "Останні два роки фінансування програми "Шкільний автобус" було зірване. Луцький автобусний завод не отримав держзамовлення, тоді як нині країні потрібно ще близько 900 автобусів. Прем’єр-міністр шукає постачальників автобусів десь у Китаї, коли у нас є національні виробники. У 2010 році ситуацію із фінансуванням візьму під особистий контроль, щоб у бюджеті усі зобов’язання перед школами були виконані.
...пенсії: Ріст пенсій має відбуватись не хаотично, у вигляді – спочатку дали одним, потім – іншим. Це має бути соціальна політика держави. Саме тому я порушив питання про підвищення прожиткового мінімуму – тоді автоматично будуть підняті зарплати і пенсії. Через неприйняття такого механізму у 2008 році кожен пенсіонер недоотримав близько 2 тисяч гривень. Це пенсія за три – чотири місяці. У 2009 році – близько 900 гривень. Соціальні стандарти повинні бути витримані, а пенсія має бути більшою за мінімальний прожитковий мінімум.
...НАТО: "Люди, скажіть мені, де війська НАТО? У тих, хто малює страшні картини про НАТО, хочу спитати – де ви бачили його армію. Коли слухаю оцю антирекламу – дивуюся. Це організація, що не має власних військових сил. Там немає підводних човнів, літаків, армій. Це клуб країн, що об’єднались заради власної безпеки. Це зробили для захисту свого суверенітету. Колись цим шляхом пішли і наші сусіди: Чехія, Польща".
...українську мову: "Коли зараз говорять про мови і що має бути кілька державних мов, хочу спитати – ви розумієте, до чого це веде? Яка мова в Польщі? Польська. Яка у Чехії? Чеська. Яка у Німеччині? Німецька. Це є національною ознакою. Зверніть увагу на Крим. Там є українська, російська і кримсько-татарська мова. А назвіть, будь ласка, бодай одне рішення Верховної Ради Криму українською чи кримсько-татарською мові? То до чого веде така політика і що вона принесе країні".
... єдність країни. "Ми – Українці. Із кожним роком ми все більше схожі на націю, а не на населення. П’ять років тому, коли я приїздив у Донецьк, то кварталу не було, де б не зустрічали із мітингами. Дивіться, як зараз. У Донецьку половина назв магазинів і різноманітних закладів – українською мовою. А у Львові – спокійно висять бігборди Януковича. Хіба ми могли про таке говорити п’ять років тому? Ми стаємо єдиним народом, ми стаємо демократичною країною. Бо саме демократичні засади – наш крок уперед. Гляньте на наші історичні постаті: Пилип Орлик, Тарас Шевченко. Це люди "європейського" гуманізму і складу. Хоча Пилип Орлик на 70 років раніше написав Конституцію, ніж це зробили в Європі. Ми – народ, який має пишатись собою".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Зустрівшись із уманчанами, Ющенко відповів на їхні запитання"