![Українців має об’єднати не віра в політиків, а прагнення змін на краще – переконаний Сергій Тігіпко](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/13507.jpg)
Сергій Тігіпко 25 грудня відвідав Черкащину. Протягом дня Сергій Леонідович встиг відвідати черкаський "Азот", зустрітися з місцевими підприємцями та зі студентами Черкаського національного університету, провести прямий ефір на місцевому телебаченні та прес-конференцію.
"Країні потрібен Президент, який буде спиратися не на представників кланово-олігархічних груп, а на підтримку народу" – так можна коротко висловити головну ідею, яка звучала на всіх цих зустрічах. Лише такий Президент буде захищати інтереси виборців, а не виконувати накази спонсорів, які профінансували виборчу кампанію.
Сергій Леонідович ознайомився з місцевими проблемами. Під час візиту на один з гігантів вітчизняної хімічної індустрії – Черкаське ВАТ "Азот" – кандидат в Президенти зазначив: хімічна промисловість посідає друге місце за показниками надходження валюти в країну після металургії, і якщо ми хочемо мати стабільну гривню, то повинні постійно перейматися станом цієї галузі. Якщо влада створить умови, коли аграрний сектор буде споживати азотні добрива українського виробника, попит на них може збільшитися в 4–5 разів. А коли влада ще й знайде можливість зменшити для цих підприємств закупівельні ціни на природний газ, то керівництво хімкомбінатів буде перейматися не виживанням заводів, а впровадженням енергоощадних технологій та поліпшенням показників конкурентоспроможності, завойовуванням світовий ринок.
Не оминув Сергій Леонідович і проблем комунальної галузі. Зокрема дізнавшись, що наразі в обласному центрі обговорюється можливість передачі "Черкаситеплокомуненерго" в приватні руки, кандидат зазначив: якщо теплокомуненерго працює нормально, а люди задоволені тарифами та якістю послуг, то воно має залишитися у власності міста. Але якщо є проблеми з теплопостачанням, держава повинна залучати інвестиції для модернізації підприємств теплового господарства. Це можна зробити через позику на міжнародному ринку або запросити інвестора. "У разі приходу інвестора потрібно чітко відпрацювати інвестиційну угоду, прописати умови роботи, а також схему встановлення тарифів за послуги. І тоді можна виходити на місцевий референдум, під час якого населення міста висловить свою думку щодо пропозиції інвестора", – наголосив кандидат.
Взагалі, пан Тігіпко чітко дав зрозуміти, що сильна влада в його розумінні це не диктатура, а порядок. Тобто, чиновник будь-якого рівня повинен чітко усвідомлювати, що він не цар і бог в одному кріслі, а лише менеджер, найнятий платниками податків. І головна мета діяльності влади – не шукати можливості заробити на кожному дозволі або підписі, а надавати якісні послуги населенню.
Також Сергій Тігіпко декларує максимальне самоврядування населення. Українці повинні відчути, що влада в державі належить саме їм. Тому максимальні права органам місцевого самоврядування, а всі важливі рішення повинні ухвалюватися не депутатськими голосами чи підписами чиновників, а на референдумах.
А роль Президента – відновити в державі верховенство права і довіру населення до влади. Влада повинна працювати заради добробуту виборців, а не можновладців. І досягти цього може лише сильний Президент, який не має зобов’язань перед теперішніми "господарями життя", які відгороджуються від простих людей тонованим склом іномарок і височезними парканами багатоповерхових маєтків.
Українці втомилися від життя на прожитковий мінімум, від великої кількості контролюючих органів, корупції, бюрократії та непомірних податків. І саме Сергій Тігіпко відчуває в собі сили, щоб подолати безвідповідальність та непрофесійність влади.
Всі, і багаті і бідні, повинні об’єднатися заради соціально-економічного розвитку країни. Бо лише країна, де навіть найбідніші мають усе необхідне для повноцінного існування, має майбутнє. Влада повинна створити умови, коли українці залишатимуться жити і працювати на Батьківщині і пишатимуться своєю державою, переконаний Сергій Тігіпко.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Українців має об’єднати не віра в політиків, а прагнення змін на краще – переконаний Сергій Тігіпко"