Колонка редактора
Погода "танцює", як ніколи: від снігової завірюхи – до хвиль гігантських калюж під колесами автомобілів… Таким був весь рік, що минає: суєтним і неспокійно-мінливим. Черкащину трусила не лише погода, яка збиткувалася над областю то літніми блискавками й грозами з буревіями, то зимовим снігопадом з тріскучими морозами. Не додали затишку в оселях і економічні та політичні потрясіння, а на завершення року ще й з’явилася хтозна-звідки небувала за впертістю і непрогнозованістю епідемія…
Стара й зачовгана в анекдотах українська приказка каже, що життя – як зебра. Мовляв, це наш стандарт: смужка біла – смужка чорна, смужка біла – смужка чорна. Тільки практика чомусь показує: у "зебр", що мають рильце у пуху, білі смужки зазвичай ширші, аніж чорні. А от у "зебр", які носом землю риють у пошуках хоч якогось корму – все з точністю до навпаки…
Бурчати нема на кого. Всі наші клопоти й турботи прописані нам значно раніше, аніж людина придумала собі різноколірні державні й політичні прапори. Й проблеми наші знов-таки не помаранчевого, біло-синього чи сердечно-білого кольорів. Насправді світ просто біло-чорний у своїй основі. А як його розфарбувати веселіше – то вже залежить від кожного з нас. Бо партійних фарб на всіх не вистачає. Це ж класика – всіх багато, а всього мало… Німецьким порядком захоплюються всі, хто побував у цій країні. Та не кожен задумується, що порядок той – як картинка з пазлів. І кожен шматочок тієї картинки складається з порядку біля окремо взятого німецького будинку. Те саме мусить бути і в нас: по пензлику в руки й по баночці фарби – і вперед, розфарбовувати свій завтрашній день! Незважаючи на те, що як не фарбуй, а біло-чорні смуги "зебри" таки залишаються…
Китайці он кажуть, що наступний рік – це рік Білого Тигра, та й то, як тільки того тигра малюють – так він і знову з темними смугами. Бо без смуг то вже й не тигр був би …
Не хочеться перед Новим роком згадувати невеселе. Політикою нашою впору вже неслухняних дітей лякати, а не те, що говорити про неї перед святами. Завдяки цій політиці у найближчих перспективах року, що наближається – нове тертя між партіями і окремими "харизмами", причому доти, доки дим не піде. І добре, якщо димітимуть ті окремо взяті "харизми", а не Україна в цілому… А поки що – не будемо про дим. Згадаймо ліпше, що зовсім скоро злетять у небо святкові новорічні феєрверки. Не будемо про політичні кольори. Забудемо про те, що все частіше "вічнозеленими" називають долари. Згадаймо про вічнозелену ялинку і про одне з найсвітліших і найбезтурботніших свят – про Новий рік. Свято наближається – з Новим роком, дорогі наші читачі-черкащани!
* * *
На честь Нового року "Прес-Центр" робить приємний сюрприз для читача з м. Ватутіне Валерія Бурія. Ще 9 грудня Валерій Михайлович відправив нам копію квитанції для участі в розіграші призів від газети, та пошта спромоглася доставити його тільки 29 грудня! Цей лист не брав участі у розіграші призів, але беручи до уваги його загадкову й довготривалу подорож, рішенням редколегії подарунковий набір від "Прес-Центру" таки буде відправлено до Ватутіного одразу ж після Новорічних свят!
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У рік Тигра – з року смуг падінь і злетів…"