Подробно
Львів’янка Олександра Сенюта зупинилася за крок до пєдесталу пошани юніорського чемпіонату Європи з фехтуванняУкраина, Львов и область | Местные новости | 05-11-2009 16:53 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів > Вести от этого источника
Сьогодні, 5-го листопада, на чемпіонаті Європи з фехтування серед молоді віком до 20 років, що триває в Данії, у місті Оденсе, було розіграно два комплекти нагрод у командних змаганнях – дівчата змагалися на рапірах, а юніори – на шпагах. У турнірі рапіристок збірна України, в складі якої виступала і львів’янка Олександра Сенюта, фінішувала за крок до п’єдесталу пошани. Про це інформує кореспондент ЗІКу. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛьвов![]() |
Добавить комментарий к новости "Львів’янка Олександра Сенюта зупинилася за крок до пєдесталу пошани юніорського чемпіонату Європи з фехтування"