Днями Арсеній Яценюк заявив, що найбільше українців турбує “тільки одне – їхнє особисте майбутнє… Людей перестали цікавити фантоми, коли країну ділили – мова, НАТО, ЄС, Росія, ОУН-УПА, Велика Вітчизняна війна. Людей турбує найважливіше і найскладніше питання: що буде завтра?”
У цьому пасажі ключове слово – “фантом”, яке означає привид, щось уявне, надумане, муляж. Як на мене, кандидат на посаду президента України просто ототожнив людей зі собою коханим. Отож, щоби його не мучив привид Арсенія-президента, а він сам не мучив інших своїми туманними словесними конструкціями, хочу заспокоїти. “Завтра” Арсеній Яценюк президентом України не буде. Крапка.
Поясню, чому. Мої колеги по університету, який також закінчив Арсеній Петрович, називають багато причин. Серед них, наприклад, подвійний (і за віком, і за терміном) фальстарт. Лідер “Фронту змін” абсолютно “зелений” – маю на увазі відсутність політичного досвіду, а не мільйони вкраденої в народу олігархами “зелені”, що нею він швиргає навсібіч, і навіть не мінімально критичний для балотування вік. А виборчу кампанію він розпочав за півроку до її законного початку.
І почав аж надто невдало. Хіба досвідчений політик приїде до рідного міста, нехай і наших зрусифікованих Чернівців, із російськомовними гаслами? “Вернуть власть стране”? Якій? Може, Росії? З іншого боку, за нашою Конституцією, влада належить народу. Не знати цього не личить учневі навіть дуже середньої школи, а це говорить колишній голова Верховної Ради України. До речі, слова “Україна” пан Яценюк старанно уникає. Йому миліша якась уявна “країна”. Яка? То він хоче бути президентом України чи країни?
У молодика, вочевидь, запаморочення від високих посад, якими його розбалував примхливий і необачний Президент Ющенко. Після третьорядних посад, які Арсеній Петрович обіймав за Л. Кучми, підозрюю, не без допомоги “волохатої руки”, він записує у своїй біографії: “21 березня 2007 р. затверджений на посаду міністра закордонних справ України. 2007 р. – депутат Верховної Ради VI скликання (пройшов за списком блоку “Наша Україна – Народна самооборона”, був у списку під номером 3 (захотілося стати першим – В.Я.); 4 грудня 2007 р. – 12 листопада 2008 р. – спікер ВР (масло масляне, адже спікер означає “голова парламенту” – В.Я.) VI скликання (обраний 227 голосами, звільнений 232 голосами); грудень 2008 р. – ініціює “Фронт змін”, на базі якого буде створено нову партію (наче в Україні партій бракує – В. Я.)”
Ось такий наш чернівецький Арсеній. На всіх посадах – і “пологи” дострокові, і “смерть” передчасна. Ніде більшч ніж рік не протримався. Таких звуть “літунами”.
На мою думку, не такого президента потребує Україна.
Володимир Ясінський, доктор фізико-математичних наук, професор Чернівецького національного університету
Источник: ЛЬВІВСЬКА ГАЗЕТА | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Фантоми Арсенія Яценюка"