Подробно
П’ять країн на рівненському рингуДесятий міжнародний турнір з боксу серед юнаків пам’яті тренера Анатолія Яндали протягом чотирьох днів відбувався у спортзалі ДЮСШ №4. Позмагатися до Рівного з’їхалися спортсмени 1992-1993 р.н. не лише з України, але й Румунії, Молдови, Литви та Білорусі, загалом понад 70 учасників. Про рівень змагань свідчить і той факт, що головою журі був суддя міжнародної категорії, рефері, який обслуговував бої в олімпійському Пекіні, Микола Каракулов. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "П’ять країн на рівненському рингу"