Подробно
МФК «Рівне» розпочав з нічиєїСтартову гру чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги міні-футбольний клуб «Рівне» розпочинав у Ковелі проти дебютанта змагань клубу «Шанс-авто». За словами керівників рівненської команди, домашні матчі ковельці проводять у тісному залі спортшколи, на майданчику дещо менших розмірів. За численної глядацької підтримки господарі першими відкрили рахунок. Гравці МФК «Рівне», насамперед новачки, не витримали вболівальницького натиску і почали помилятися. І незабаром рахунок став 0:2. Так перший тайм і завершився. Після перерви рівнян вперед повели досвідчені Роман Волох та Вадим Жак. Після їхніх ударів рахунок зрівнявся — 2:2. Потім «Шанс-авто» ще раз вийшов вперед, але Волох знову зрівняв рахунок. Отож у стартовій зустрічі МФК «Рівне» обмежився нічиєю — 3:3, хоча, судячи з розвитку подій, правильніше буде сказати здобув нічию. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "МФК «Рівне» розпочав з нічиєї"