На Черкащині – найкраща ситуація в Україні з безоплатної видачі актів власності на землю. Насьогодні 44% громадян, які подали заяви, отримали акти.
Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко 22 жовтня, під час селекторної наради з головами облдержадміністрацій та керівниками територіальних органів земельних ресурсів, присвяченої цьому питанню.
- Видачу актів ми тримаємо під пильним контролем, і проти тих, хто не буде виконувати своїх обов’язків, будемо порушувати кримінальну справу за невиконання положень закону та постанови Уряду, - наголосила Юлія Тимошенко.
Прем’єр-міністр України переконана, що немає жодних перешкод для безоплатної видачі актів на землю громадянам в усіх областях країни.
За її словами, в цілому у країні подано 720 тисяч заяв на отримання земельних актів, але ситуація з їх видачею по регіонах різна.
Черкаська область є найкращою. Серед найактивніших районів - Христинівський, Корсунь-Шевченківський та Драбівський.
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко подякувала керівництву області за добре організовану роботу і поставила в приклад всім іншим регіонам.
- На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадян України у 2009 році» в області проведена значна робота. Сформовано 71 бригаду зі спеціалістів землевпорядної служби, які займаються обміром ділянок, що підлягають безоплатній приватизації. До роботи залучені всі структурні підрозділи, здатні їх фахово виконати, – розповів перший заступник голови облдержадміністрації Петро Гаман.
За його словами, додатково відкрито 107 робочих місць у структурних підрозділах Центру державного земельного кадастру та 65 – у територіальних органах Держкомзему.
Робота ведеться у тісній співпраці з місцевими органами влади та місцевого самоврядування. Постійно проводяться координаційні наради, на яких детально аналізується ситуація.
Видача державних актів громадянам проводиться організовано у приміщеннях сільських рад, будинків культури, з виїздом відповідних спеціалістів. Черкаською філією Центру Державного земельного кадастру, спільно із ліцензіатами, створено 66 бригад, для чого збільшена штатна чисельність філії до 388 осіб. На роботу додатково прийнято за строковими трудовими договорами 109 осіб.
Загальна чисельність громадян, яким необхідно виготовити державні акти, у області становить 261 тисяча осіб.
Місцевими радами організовано прийом документів від громадян. Таких заяв вже надійшло 17,1 тисяч. Насьогодні виготовлено 10,5 тисяч державних актів, з яких 8,8 тисяч пройшли державну реєстрацію на 7,5 тисяч видано.
Водночас перший заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гаман закликав керівників всіх рівнів не зупинятися на досягнутому, а й далі конструктивно працювати у цьому напрямку.
Оксана Химич
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко поставила в приклад Черкащину всім областям"