Подробно
Результати поїздки до ПольщіУкраина, Ровно и область | Местные новости | 27-10-2009 10:00 | Регiоальний портал - РIВНЕ > Вести от этого источника
Відбулася сьома навчальна поїздка представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади всієї України до міста Краснік Республіки Польща. Поїздка організована в рамках реалізації проекту «Центр Польсько-Української співпраці» у рамках Норвезького Фінансового Механізму, який є продовженням Польсько-українського центру громадянської освіти. Реалізацію проекту розпочато у лютому 2009 року і триватиме він до січня 2011 року. Головними партнерами проекту виступили Регіональний центр Фонду розвитку місцевого демократії в Любліні (Польща) і громадянська організація «Європейський діалог» зі Львова (Україна). Партнерами у проведенні заходів в області розвитку бізнесу з Польської сторони є Польсько-українська торгово-промислова палата і Люблінський клуб бізнесу. Рівненська делегація була однією з найчисленніших. Представляли наш регіон Плосківський сільський голова Дубенського району Сергій Женевський, економіст управління економіки облдержадміністрації Іванна Калитинська та консультант відділу з питань управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, депутат Рівненської районної ради Світлана Турчинюк. Як розповідає Світлана Турчинюк, щодо вражень та корисного досвіду поїздка була досить плідною. Невеличке містечко з населенням близько 37 тисяч мешканців зачарувало своєю привітністю та порядком. Першим зустрів делегацію з України мер міста П.Чубинський, який ознайомив з організацією роботи мерії міста та повідомив про проблеми, з якими найчастіше зустрічаються відвідувачі. Анета Токажевська - скарбник міста (очолює міське казначейство) відкрила особливості доходної та видаткової частин бюджету міста. Також вона порушила питання шляхів удосконалення механізму управління місцевими коштами. Особливо вразила українську делегацію розмір видаткової частини бюджету щодо утримання та будівництва спортивних споруд. В рамках реалізацію проекту підготовки до Євро-2012 біля двох із восьми шкіл побудовані нові спортивні майданчики, так звані «Орлики» - штучне огороджене поле. Майже в центрі міста розташувався Великий міський осередок рекреації і спорту (MOSIR), до складу якого входять два басейни, два стадіони (тренувальний та із трибунами на 2 тис. глядачів), тенісні корти, скейт-парк і навіть дитячий майданчик із каруселями. Для організації відпочинку та дозвілля мерією створена штучна водойма, навколо якої завезений пісок, впорядкована велосипедна доріжка, побудований майданчик для пляжного волейболу, сцена під відкритим небом та пляжні «грибочки». А для самих маленьких - на березі водойми є дитяча гірка, яка незабаром має перетворитись в великий ігровий корабель. Про це повідомляє Аналітично-інформаційний відділ облради. Источник: Регiоальний портал - РIВНЕ | Прочитать на источнике Вести по теме
Як доглядати за вертикальними жалюзі?Украина, Ровно и область | Местные новости | 17-07-2024 14:41 | Преса Рівне > Вести от этого источника
Культиватор – непростий вибір для аграріївУкраина, Ровно и область | Местные новости | 17-07-2024 10:29 | Преса Рівне > Вести от этого источника
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "Результати поїздки до Польщі"